Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék? Erről már nem...

Mit tehetnék? Erről már nem fogom tudni leszoktatni? Tényleg elkényeztettem ezzel?

Figyelt kérdés
Babám 7 hetes és a ki ágyban nem alszik már vettünk neki pihenőszéket abban sem alszik, csak a mellkasomon hajlandó napközben aludni éjjel meg mellettem. És megérzi ha leteszem vagy elmegyek mellőle. Mit tehetnék mi lenne helyes? Én imádom, csak közben nő és már 4,70 kg ami nem olyan könnyű :)
2012. júl. 13. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbád meg leszűkíteni a fekhelyét.Ha van szoptatós párnád az lenne a legjobb.Tehát úgy képzeld el mint ha még a pocakodban lenne és nagyon kevés helyen mozog főleg az utolsó hetekben.De ez nekik jó érzés.Ez hiányzik a picinek.Ezért igényli a közelségedet.DE ÚGY IS MEGTUDOD OLDANI HOGY A KISÁGY KÉT OLDALÁT KIBÉLELED NAGYPÁRNÁVAL.AZ A LÉNYEG SZŰK HELYEN ÉREZZE MAGÁT A PICI!Remélem tudtam segíteni.Jó babázást és sok türelmet kívánok egy három gyerekes anyuka
2012. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg hordozókendő?
2012. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Olyan pici még, ilyenkor a közelségedre, az ölelésedre, illatodra van szüksége. Nem kényeztetted el, hanem kielégíted az Ő igényét. Hordozókendőt én is javaslom.
2012. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ringattam a lányom, csak úgy tudott elaludni, volt hogy ringattam 2 órát, aludt az ölemben, mikor beraktam a kiságyba, megébredt.

Na ekkor vettünk egy elektromos babahintát, az ringatta helyettem, és abban aludhatott is, nappal, este meg mikor elaludt benne, vártam egy órát, hogy mélyen aludjon, és úgy sikerült átrakni.


Nem kell mondanod, 1 éves koráig ment ez a ringatás, 4 hónaposan volt 8 kg, alig bírtam mikor 2 órán át kellett rázni a fenekét, megbmég énekeltem is hozzá neki!

Na akkor vettük a hintát, nem bírtam tovább ringatni, de ez bevált.


1 évesen már kicsi lett a hinta, akkor magam mellé tettem, simogattam, és úgy elaludt. Most 3 éves, mellé fekszem, a fülemet piszkálja, és úgy alszik el. Ezt magának kitalálta olyan 1,5 évesen, hogy ne simogassuk, majd ő fogja a fülünket, és úgy aludt el.

2012. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De édeeees :) majd ő piszkálja anyáékat! *.*

A hordozó kendőre gondoltam már én is,de

- abban vigyem sétálni?

- ebben a melegben nem gond ha még én is melegítem meg az a ruha is

- ilyen pici korban is lehet használni még általában ilyen "C" alakban szokott rajtam is feküdni. :)

2012. júl. 13. 10:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Az első pár hétben csak a hasamon, és mellettem volt hajlandó aludni. Aztán egyszer éjjel nagyon kellett pisilnem, így beraktam az ágyába, és nem vette észre. Az óta ott alszik, bár mostanában hajnalban már átkéretőzik hozzánk. 13 hós. Szerintem hagy aludjon ott veled, még pici, erre van szüksége.
2012. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!