Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mérjem, vagy ne a 3 és fél...

Mérjem, vagy ne a 3 és fél hónapos kislányomat, aki alig hízik?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, ne méregessem minden evéskor a babámat. De most egy hónap alatt csak 30 dkg-t hízott a babám. Kiegyensúlyozott, pisi, kaki rendben, vidám, az éjszakát végigalussza. Mégis kevés neki? A tejem nem átlátszó, hanem zsíros tapintású, ragadós.
2009. júl. 12. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem sem méregesd, mert attól még nem eszik többet! Te viszont ideges leszel, szorongsz, és átadod a babádnak a nyugtalanságot. Csak hetente egyszer mérd meg!

Ha kevés a kaja, jelezni fogja. Sírós lesz, folyton rajtad lóg, és cicizni akar. Nehezen alszik el,és gyakran megébred.

2009. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem havi 1x, max heti 1x bőven elég lemérni, úgyis átlagban fontos, mennyit hizott. Ha nem lenne neki elég a tejed, nem lenne olyan kiegyensúlyozott, ahogy irtad! Szerintem ne aggódj.
2009. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már teljesen felesleges mérni. Ha méred, akkor se eszik többet.

Nem kell neki több, az enyém is pont ilyen volt, mint amit írtál. Lány, úgyhogy kis légies teste volt mindig, nem hurkás. Tejem lett volna (most ikreket szoptatok...), de egyszerűen ő nem evett. Most akkor mit lehet csinálni? Ne idegeskedj rajta tényleg! Minden jót nektek!

2009. júl. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!