Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen és mennyi édességet,...

Milyen és mennyi édességet, nasit, rágcsálnivalót eszik 1 év körüli babád?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Semennyit! Én nem adtam neki, gyümölcs, kölesgolyó, szerintem a keksz is csak kb 2 éves kora körül került a porondra.
2012. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
egy évesen még semmi édességet nem evett.amúgy is rossz evő volt még akkor,így örültem,hogy a főétkezéseken evett valamit,nemhogy még nasiztassam.
2012. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kölesgolyót, pufit evett ritkán, mást nem nagyon. Kekszet gyümölccsel evett. Babapiskótát is kapott néha, de leginkább csak akkor ha vendégségben voltunk, mert a rokonok tukmálták ezerrel. Mondjuk nem is tiltakoztam ellene kézzel-lábbal.

Amúgy nem volt napi szintű nasizás, csak ritkán kapta ezeket.

2012. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nasi:mi pufit adunk kekszet turorudit joghurtot gyümölcsöt és már puszedlit is de 15honapos és 1éves korátol eszi
2012. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is pufi,joghurt,keksz volt nasi
2012. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
korpovit kekszet napi szinten,csokit heti 1-2szer,ne egész táblákra gondolj,kb. fél kockányira,ezenkívül néha kölesgolyó,joghurtot,túrókrémet,ilyesmit meg nem szereti...Ja,és ha édességnek számít heti 1szer nesquick golyót reggelizik.
2012. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ja,és ő is 15hónapos
2012. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Süteményt, vagy tortát szoktam sütni hétvégente, abból kap, akkor szombat vasárnap hétfőn kap 1-1 szeletet.

Hétköznap túrórudi, tejszelet, keksz.

2012. júl. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Turórudi ritkán, inkább babapiskóta, vagy pogácsa majszolgatás, de ezek a babakocsiban többnyire, utazásközben, amikor nehezen viseli a várakozást.
2012. júl. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi számít nasinak? - a krémtúró, tejszelet, joghurt , gyümölcs nálunk tízórai, vagy uzyonna, az szerintem nem nasi. Kimondottan nasizni kekszet szokott, esetleg kukót, leginkább ha elmegyünk valahova, s kínálják - én nem vagyok ádáz ellensége, ha megkínálják, igaz, kislányom nagyon jó evő , tehát nem kell aggódnom, hogy ha kap egy kis édességet, ropogtatni valót, akkor utána nem eszik rendesen.
2012. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!