Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nekem van igazam? (bővebb...

Ugye nekem van igazam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Balatonon nyaralunk az 1 éves fiúnkal. Férjem átment a szomszédba(nem közvetlen, hanem 2.szomszéd) Azt mondta, ha lefektettem a gyereket menjek át én is, mert még ott is működik a bébiőr. Én még montam, hogy ESZEMBE SINCS itt hagyni egyedül, az üres lakásban a gyereket, hiába van bébiőr. Erre jól megsértődött. Ugye jól teszem, hogy nem megyék?
2012. júl. 14. 20:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
én sem hagytam volna ott.ugy hagytam volna csak a házban, hogy a mi kerünkben vagyunk kint. de még a szomszédba sem mentem volna át, nem ám 2házzal. annyi mindent lehet ma hallani..s ha épp akkor akarnának betörni oda? persze elég kevés az esély, de sosem lehet tudni.
2012. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed.
2012. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenért nem is értem,hogy lehet megsértődni.Nagyon is jól teszed,hogy nem hagyod ott.És nem a bébiőr,mert azt meghallod,ha ne adj'Isten bármi van.Ezek a besurranók mindent kifigyelnek,észre sem veszed fél pillanat és már bent vannak.Ha a gyereket bántják?Vagy netán felébred,még ti ott vagytok,milyen lesz neki,hogy nincs ott senki?

Ne foglalkozz a férjeddel,a gyerkőcöt meg nehogy otthagyd!

2012. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben igazad van! Mást nem is fűznék hozzá.
2012. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

[link]



ennyi a véleményem!

2012. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kérdés! Neked van igazad!!!
2012. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy a mi kertünkbe nagyon szívesen kimegyek, de a kerítésen kívül ki nem teszem a lábam... Nem érti meg, szerinte túlzásba viszem az aggódást.
2012. júl. 14. 21:04
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Persze,most duzzog,aztán ha meg megtörténik a baj,ő ne így akarta...TELJES MÉRTÉKBEN NEKED VAN IGAZAD!!A túlaggódás nem ezt jelenti.Én sem hagynám ott.
2012. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Elment párod esze! Ezen megsértődni?! Én még néha a kertbe se megyek ki szívesen, ha alszik..
2012. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van! Mondjuk az én páromnak eszébe sem jutna ilyet mondani! Sajnos a gyerkőc miatt le kell mondani 1-2 dologról... Mi is megyünk nyaralni, és már nem lesz esténként diszkó, mint eddig minden évben volt! ...viszont kárpótolja a baba mindenért az embert!
2012. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!