Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nekem van igazam? (bővebb...

Ugye nekem van igazam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Balatonon nyaralunk az 1 éves fiúnkal. Férjem átment a szomszédba(nem közvetlen, hanem 2.szomszéd) Azt mondta, ha lefektettem a gyereket menjek át én is, mert még ott is működik a bébiőr. Én még montam, hogy ESZEMBE SINCS itt hagyni egyedül, az üres lakásban a gyereket, hiába van bébiőr. Erre jól megsértődött. Ugye jól teszem, hogy nem megyék?
2012. júl. 14. 20:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is igazad van. Én sem hagynám ott. A saját udvar belefér ( itthon is pár perc, pl. kiviszem a szemetet, behozom a postát stb., bébiőrünk nincs), de a szomszédba még itthon sem, nemhogy számára idegen, szokatlan helyen.

4 hónapos Kisfiú anyukája

2012. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

és ha valami leárnyékolná a bébiőrt? Hogy tudna a férjed ennyire bízni egy készülékben??

Én sem mennék a helyedben, veszekedés ide vagy oda...

2012. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
persze, hogy neked va igazad, ez em is kerdes. tokmindegy elso vagy masodik szomszed.
2012. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Jaj dehogy. Neked van igazad.

Férfiak...

ez túlaggódás? ugyan már.

2012. júl. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

előző vok még

s ha túz ütne ki, basszus, azt hogy hallaná

remélem már elszégyelte magát

2012. júl. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A kertbe kimentem bébiőrrel de még úgy is x időközönként behallgatóztam a lakásba, mert ki tudja, bármi történhet a bébiőrrel is, lemerül az elem kicsúszik a zsinór vagy akármi.

Messzebbre nem mennék. neked van igazad.

2012. júl. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szomszédomék csinálják ezt! Társasban lakunk és van egy kiskutyájuk amit ugye le kell vinni pisilni kakilni! Mikor még terhes volt lepróbálták az őrt hogy meddig veszi az adást :O A szobába bekapcsolták a rádiót és lementek és hallgatták meddig jó (büszkén újságolták) Én nem mondtam semmit hisz az ő gyerekük, de a párommal nagyon elítéltük ezt! Egy bébiőr nem védi meg a gáz szivárgástól , robbanástól és még sorolhatnám mitől! Én ezt nem is értettem soha! Egyértelmű hogy igazad van kérdező!
2012. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!