Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Itt mindenkinek jól...

Anyukák! Itt mindenkinek jól felszerelt, modern háztartása van?

Figyelt kérdés
Ilyesmikre gondolok: automata mosógép, szárító, mosogatógép, klíma a lakásban, mindenféle háztartási gép, központi fűtés, stb...

2012. júl. 16. 10:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%
Le merem írni, hogy nekem igen, a szárítógép kivételével. Bár manapság ezt szégyellni kell.
2012. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk nincs szárítógépünk, de nagyon jó lenne, mert minden áldott nap mosok, teregetek.

Központi fűtés helyett kazánunk van, így úgy fűthetünk, ahogy igényeljük.

Klímából van három, de egyiket sem használjuk, mert nem igényeljük (előző lakók hagyták itt).


A többi háztartási gép szerintem nagyon fontos a mai világban, főleg az a férfi reggeltől estig dolgozik, az asszony meg egyedül van a gyerekekkel és a háztartással, esetleg vissza is kell mennie dolgozni, ha megnőnek a gyerekek.

2012. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Szárító, mosogatógép, klíma, "mindenféle háztartási gép" ezek nincsenek :) (őszintén szólva nem is hiányoznak)


mosógép, központi kazánház a társasházban ahol lakunk, van. Ez a kettő viszont mindenképp praktikus. Van még mikrónk, tűzhelyünk, hűtőnk, tv-nk, intenet, porszívó. (de ha nincs nagytakarítás, akkor csak seprek)


De nem érzem szükségesnek pl. a fritőzt, ritkán használok vasalót, hajszárítót (azért vannak), fagyi gépet és társait.


Mit lehetne még ide sorolni

2012. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Mosógép, mikro, robot gép, turmix gép. Gofri Sütő. Ennyi.

A lakás bútorzata modern, barátságos, de elegáns szerintem. Barátsáfos.

Ventillátorunk van a nagy melegekben, a ruhát kint a teraszon szárítom. Mosogató gépre nem vágyom, szárítógépre sem. Klímát sem szeretnék, mert kb. 1 hónapot használja az ember 1 évben.

2012. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Miért kéne szégyellni? :) Nekem nincs klímám és mosogatógépem, de évek óta tervben van. Nem szégyellném, ha lenne, az tuti. Az más kérdés, hogy kérkedni sem akarnék vele, hisz ez nem valamiféle érdem. Nem is értem...

Köszönöm a választ.

2012. júl. 16. 11:01
 6/31 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell szégyellni. Ez egy részben pénz, más részben elvi kérdés. Nálam inkább elvi: jól átgondolom, hogy biztos szükségem van-e rá. pl. klímán is erősen gondolkodtunk, aztán arra jutottunk, hogy nem. (megvenni pénz, takarítani, karbantartani, fenntartani, cserébe évi 2 hét van kb. ami valóban elviselhetetlen)
2012. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
A "mindenféle" alatt az olyasmiket értem, ami napi használatban van, pl. porszívó, vasaló, turmixgép, stb. fagyigép és fritőz eszembe se jutott, bevallom. Olyanra gondoltam, ami megkönnyíti a mindennapi házimunkát.:)
2012. júl. 16. 11:04
 8/31 anonim ***** válasza:

Mosogatógép, mosógép van.

Klíma, szárító nincs, nem is kéne, nem is hiányzik és nem is férne el.

Fűtés állítható, egyedi, de ettől még egy vacak panelház (bár legalább felújított).

2012. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Szárító nincs, nem is kell. Mosogatógépet szeretnék, de nincs rá keret. Klímával ugyanígy vagyunk: 1 jó lenne, de drága arra a pár hétre. Konvektoros fűtésünk van társasházban. Egyébként a háztartási gépparkom jól felszerelt, minden van, csak a mosogatógép hiányzik...:-(
2012. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi a lakásunk, ezért csak a szükségesek: porszívó, hűtő, mikró, mosógép. Nagy álmom egy kávéfőző, ez lesz az első dolog, ha költözünk :-)


Nincs se szárító (nem is szeretnék), se klíma, se mosogatógép (ha vállalunk 2. babát, jó lenne).

2012. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!