Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez hogyan szokás? Babysitter...

Ez hogyan szokás? Babysitter kérdés

Figyelt kérdés

Most először fog más vigyázni a lányomra. Egy ismerős ajánlott babysittert, a főnöke ismerőse, szóval nem ismerem sem őt, sem az ajànlóját személyesen. Ti hogy csinálnátok? Hívjam el egy beszélgetésre? Vagy ti meg mernétek bízni annyira egy idegenben, hogy ràhagyjátok pár órára a babát és a lakást?

Egyáltalán meg lehet-e bízni bárkiben is manapság?


2012. júl. 17. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd el egy beszélgetésre, és nézd meg hogy viszonyul hozzá a babád. Ha minden rendben van, és úgy látod jó, akkor mehet :)
2012. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt otthagynám rá a gyerekemet, mindenképpen elbeszélgetnék vele előtte. Legalább meg tudjátok beszélni a részleteket, mettől meddig leszel távol, mikor mit egyen a gyerek (ha még kisebb, és nem igazán tudja kiszolgálni magát), mennyit adsz neki, stb. Így legalább lesz egy első benyomásod, és nyugodtabban bizhatod rá a gyereket és a lakást.
2012. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor valószínűleg így teszek :)
2012. júl. 17. 20:29
 4/4 anonim válasza:

én bébiszitterkedtem, és mi közösen megbeszéltünk egy időpontot amikor a baba is és a szülei is ott voltak, megbeszéltük miről lenne szó (az esküvőjükön kellett vigyáznom a babára) ők mondták hogy majd értesítenek...amint kiléptem a kávézóból már jött a telefon, hogy persze, hogy én leszek az emberük, és így biztonsággal bízták rám a gyereket. Fontos az első találkozás...

arról nem is beszélve, hogy ha lakásra hívod, akkor tudnia kell egy két dologról hogy hol van, amire esetleg a gyereknek szüksége lehet...mindenképpen beszélnék vele, felhívnám a lakásra és megnézném magamnak.


22 éves bébiszitterlány:)

2012. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!