Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babátok mikor alszik...

1 éves babátok mikor alszik el este és mikor ébred először?

Figyelt kérdés
Kisfiam este 8 körül elalszik, de nagyon sokszor előfordul , hogy egy óra alvás után megébred.ilyenkor szopizik, aztán alszik is tovább.Nálatok is hasonló a helyzet?
2012. júl. 18. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8h-kor fürdés-evés-alvás, reggel fél6/6 h-kor kel.
2012. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szigorúan 8kor alvás! Reggel kb 7kor kel. Nem ébred este, max ha befullad (beteg), de akkor magam mellé veszem és alszik is vissza rögtön.
2012. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8körül fürdés,vacsi,alvás.álatlában éjjel 3körűk el még és reggel fél 7kor ébredünk
2012. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem, az én fiam miért ébred néha óránként?
2012. júl. 18. 21:18
 5/14 anonim ***** válasza:
1 évesen ennyien ébrednek???? Uh, nálunk a fürcsi , tápszerezés 9 re zárul le.....! Akkor általában már nem hallom csiripelni a bébi őrben.... Reggel fél 10ig alszik...... Egyszer sem ébred meg..... Mondjuk 6 hetes korától nem ébred egyszer sem, viszont akkor még én keltem hozzá 5kor egy álom etetésre (kicsi volt a súlya)
2012. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
este fél nyolckor leteszem és hajnal 5 kor felnyösszen,hogy át akar jönni(sajnos átszoktattuk,pedig külön aludt)akkor áthozom és alszik egyből kb 9ig.
2012. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az én fiam 1/2 10kor fekszik és sokszor ő is felkel egy óra múlva. Bár neki elég ha visszaadom a cumiját és alszik is tovább, ritkán fordul elő, hogy nem tud egyből visszaaludni. Már én is gondolkoztam rajta, hogy vajon mért csinálja, de fogalmam sincs. De napközben a délutáni alvásnál is megriad egy óra után, aztán alszik tovább.


Nem lehet, hogy nem elég neki a vacsi? Nem próbáltad, hogy csak a cumiját visszaadni (persze ha van neki)?

2012. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8-f9 körül fürdés-alvás (beteszem az ágyba villany le, ajtó becsuk), reggel f10-ig alszik nyikkanás nélkül. 3hetes kora óta alszik így, csak akkoriban még 7-kor feküdt. Az elmúlt 13 hónapban 4-szer keltünk betegség miatt (orrszívás). A fiam nem volt ilyen jó alvó, ő még kelt ilyenkor gyakran 7 körül egyszer.
2012. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9-10 között alszik el és másnap 10-11 körül ébred.
2012. júl. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Este 8 körül fekszik és reggel fél9-9-kor kel. Végigalussza az éjszakát.
2012. júl. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!