Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altatnátok babátokat kint...

Altatnátok babátokat kint ebben az időben?

Figyelt kérdés
nekem többnyire csak a babakocsiban alszanak, bent nagy erőfeszítés és ordítás a vége nappal sajnos.
2010. nov. 26. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Én csak akkor ha mellette lennék ! Itthon légzésfigyelővel alszik !
2010. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is szoktam babakocsiban altatni a fiamat, az erkélyen, ha annyira rossz idő van, hogy nem tudunk menni sétálni. Jól felöltöztetem, bebugyolálom és ennyi. :)
2010. nov. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nanááá. Vagyis milyen idő? Itt süt a nap 3 fok van. De ha még kicsi lenne, mindenképp. Nekem órákat aludt az erkélyen pár hónaposan... Nagyon fontos nekik a friss levegő. Jól betakarod és irány a levegő :-)
2010. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen! Nemen mind a 4 gyerekem nagy kint alvó volt. Pici koruktól úgy szokták meg, hogy ahogy kitoltam a babakocsit a teraszra, már aludtak is, akár 2-3-4 órát is. Közben többször kimentem, megnéztem őket, de nem álltam végig mellettük. Télen, a legnagyobb hidegekben is kint aludtak napi 2x, mert bent csak nyűglődtek... a babakocsira olyankor tettem egy pelust, hogy ne a kintii hideg érje az arcukat, jól felöltöztettem őket, betakartam és már mentek is ki. Szóval nyugodtan vidd ki, a friss levegő csak használ.
2010. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A lányom 4-5 hónapos koráig csakis babakocsiban volt hajlandó aludni napközben. Október végén született, tehát, igen, altattam kint ilyen időben. Nagyot sétáltunk, aztán, bevittem a hűvös előszobába, kicsit kibontottam, és aludt még ott is.

Ha jól bebugyolálod, -5 fok felett nyugodtan alhatnak kint. Ködben azért nem tanácsolnám.

2010. nov. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi, ők is téli babák, de amikor volt a nagy hideg, akkor ugye még csak pár percre mentünk ki. Azóta viszont megszokták hogy kint alszanak, és még eddig nálunk ma van a leghidegebb, ezért vaciláltam. 7 fok, és eső, de van teraszunk szerencsére.
2010. nov. 26. 12:42
 7/13 anonim ***** válasza:

7 fokban simán:)

A fiam szélvédett teraszon aludt a mózesben -7 fokban, és akkorákat aludt, hogy csak na:)


Akkor nem szabad kint altatni, ha nagyon fúj a szél, vagy köd van:)

2010. nov. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én tegnap 3 fokban is kint altattam, mert hasonló a helyzet, mint nálatok. a kiságyban csak éjszaka alszik, meg nagyritkán (hetente 2x kb. napközben is sikerül, mint pl. most). :)

Egyszer voltam nevelőotthonban, ahol a kicsiknek kint volt az ágyuk, és napközben kint altaták őket, nem akarok hülyeséget írni, de azt hiszem -5 fokig. Aludtak is, mint a bunda! :)Én azt hittem ez "kínzás", de aztán utánaolvastam, hogy nagyon is egészséges!

Nekem meg jelenleg nincs más választásom! :)

2010. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen,altatnám.

Lehet, hogy kinevetsz, de mikor már bejöttek a tartós hidegek, akkor van itthon báránybőrünk, azt tettem a babakocsiba, arra egy vékony plédet, így nagyon jó meleg lett. Általában simán aludt 3-4 órákat is kint, míg a szobában örültem ha 3/4 órát lehúzott egyhuzamban.

2010. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

:) Nem nevetlek ki, nekünk is gyapjútakaró van beleszabva a babakocsiba, azzal van kibélelve.

Már egy órája alszanak a manókáim.:)

2010. nov. 26. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!