Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » GYED-ről, GYES-ről dolgozni...

GYED-ről, GYES-ről dolgozni visszamenő anyukák, munkáltató hogy fogad?

Figyelt kérdés
Alkalmaz? Elküld? Marad a pozíciód, vagy dolgozhatsz, csak más beosztásban?

2012. júl. 11. 13:46
 1/9 Jubilee ***** válasza:
100%
Alkalmaz, ugyanabban a beosztásban. Nagyon örültek neki, hogy 4 év után visszamegyek. :)
2012. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy volt, hogy idén februárban jövök vissza (2 év GYED+a szabik kivétele után).

Tavaly márciusban (!) kérdem időpontot a HR igazgatótól, jelezve neki hogy számoljon velem.

4 hónapig csönd volt, majd júliusban újra behívtak, találkoztam a leendő főnökömmel, és hosszas unszolásra vállaltam, hogy idén február helyett már tavaly novemberben munkába állok (ezt utóbb nagyon megbántam, de már mindegy).

A fizetésem maradt, a terület kissé más mint korábban, de lényegi változás nincs. Mázlim van az új főnökkel, nagyon rugalmas.

2012. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem visszahívtak. Lányom októberben lesz 2 éves, de augusztusban már kezdenem kell.

Ugyanabba a munkakörbe, pozícióba, beosztásba mehetek vissza.

Örülök, hogy számítanak rám, csak elég hirtelen jött a dolog. Úgy volt 2 évig biztos maradok gyeden, aztán kiveszem a szabikat, és közben lányomat beszoktatom a bölcsibe, de ezt sajnos nem engedték, így most le kellett mondanom a gyedet, ma már amúgy nem is gyeden vagyok, hanem szabin, és így a beszoktatást a férjem csinálja majd, ami jó-jó, csak nekem fáj kicsit a szívem, hogy beszoktatáskor nem lehetek ott.

Persze emellett örülök, hogy megvan a munkám, dolgozhatok, visszavárnak.

2012. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Jubilee ***** válasza:
Én is augusztus végével megyek vissza egyébként. Február óta szabadságon vagyok, augusztus közepén kezdem a bölcsis beszoktatást.
2012. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
áthelyezett ,6 órában fogok dolgozni januártól.Töltöm a szabimat ,a gyerekeket beszoktatom és megtartom a GYES-t.
2012. júl. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát én vagyok a negatív példa!!!!

Ki akarnak csinélni....

2012. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

AZT SZERETNÉK ELÉRNI,HOGY ADJAM BE A FELMONDÁSOM!

Vagy mostmár új törvények szerint ki is rughatnak!

2012. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó(k)! Hát, nálam is valami hasonló van. Úgy mentem el szülni, h várnak vissza. Eltelt 17 hónap, jeleztem, hogy a következő FÉL éven belül szeretnék visszamenni, rugalmas vagyok, jó a másik munkakör is, 6 óra is, 8 óra is...

Erre behívtak, hogy hát közös megegyezéssel mondjak fel, mert az lenne nekik a jó... Most ott tartok, hogy alkudozok, hogy "mennyiért és mikor" mondanék fel.

Az a baj, hogy ha visszamegyek, ok, hogy kirúghatnak, de akkor simán perelek - és ezt ők is tudják.

Vagy visszamegyek, és kicsinálnak, mígnem visítva menekülök el

Vagy úgy rúgnak ki, hogy közös megegyezés (végkielégítéssel), ami így kevesebb, mint amit most ajánlgatnak.

Hát, sakk-matt. Remélem sikerül velük megegyezni, aztán kereshetek másik állást.

2012. júl. 21. 09:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Mi lett nálad végül is?

2013. jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!