Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Augusztus közepén megyünk a...

Augusztus közepén megyünk a Balatonra. Mit vigyek 20 hónapos fiamnak, ami nagyon fontos?

Figyelt kérdés
Még nem voltunk igazából sehol,ezért érdekelne a tapasztaltabb anyukák tanácsa :)
2012. júl. 21. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A hülye időjárásra való tekintettel mindenképpen két ruhatár:) Strandra kalap, úszógumi, homokozójátékok.


Plusz: szúnyogriasztó, naptej, calcium (esetleges rovarcsípés ellen) a házipatikád, irix, vagy panthenol a napégés ellen, betadin, vagy más fertőtlenítő stb..


Hideg napokra játék bentre, amit szeret, esőre gumicsizma, esőkabát, hagy dagonyázzon:)

2012. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi minden évben megyünk,most 2 és fél éves a legkisebb.Az a fontos hogy nagyjából hasonló dolgok legyenek mint otthon,hasonló legyen a napirend.Ami ehhez kell és nagyon fontos(szerintem)az otthoni párnája ha van,alvós állatka.A calcium,Fenistil,ragtapasz,daedalon,lázcsillapító,lázmérő,Bepanten plus,valamilyen fertőtlenítő sebre.Illetve amit én szoktam még vinni:

Pelenka megfelelő mennyiség,vagy bili,popsitörlő,kenőcs

Fürdető,fésű,fogkefe,fogkrém,törölköző,testápoló

Alvóspárna,pizsama,plüss,cumi(2db)cumisüveg(ebből kakaózik)

Ruhák,Napi egy váltás ruha(póló vagy kombi,alsónadrág ha használ ilyet,rövidnadrág,zokni)+2 váltás ha valami gond lenne.Én viszek kis üvegben mosószert is.Sapka,meleg ruha,szandi,papucs,cipő ami zártabb.Esőkabát,fürdőruha,úszópelus ha használtok.Naptej,külön törölköző,köntös.Játék minden mennyiségben,a homokzós,az úszógumik,amit ha rosszabb az idő bent játszhat,kis motor.Mi utazóágyat is szoktunk vinni,abban alszik.Általában ezek szoktak kelleni.De kinek mi a fontos:)Jó nyaralást!

2012. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Tényleg mindent leírtatok :)köszi

2012. júl. 21. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!