Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kunert babakocsi?

Kunert babakocsi?

Figyelt kérdés
Ismeri valaki?Vélemények?

2012. júl. 22. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Röviden, tömören: sz@r!!!!

Keress rá itt, találsz bőven véleményt!

2012. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért lenne sz@r?

Nálunk két babát szolgált ki, és semmi baj nem volt vele. Attól függ hol szeretnéd használni. Városban, tömegközlekedésre nem alkalmas, de ha családiházas környezetben használod, akkor nagyon jó.

Mi szerettük, és tényleg jól bírta a strapát! :)

2012. júl. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előnye: strapabíró,nagyon jól zárt, nekünk sok kiegészítője volt, rossz telepviszonyok között is jó. Forgatható a tolásirány, állítható a tolókar magassága, nekünk volt hozzá textil mózes, teljesen dönthető, tök jól télíesíthető, alul nagy kosár (amihez oldalról is belehet nyúlni, ha fekszik teljesen, nem ugy mint a kisebb kocsinknál)

Hátránya: nehéz, nagy heylet foglal még összecsukva is, és ami nekem nagyon nem jó, az az h amikor már ül a gyerek, akkor a legmagasabb fokozatban nem tudtam egyszerűen ültetni,mert annyira szélesek (messzire vannak egymástól)a tartó pántok a vállnál, hogy a egyszerűen attól féltem hogy kicsúszik a gyerek beleőle, mert nem fogta a pánt rendesen.

De szerintem sem szar, nem a legmodernebb kocsi, de szerintem egy pici babának tökéletes,s ami jó még benne h nem olyan kicsi abelső része, hogy télen nagy ruhában alig fér el benne a gyerek. Mindenesetre egy kis sportkocsit érdemes beszerezni mellette.

2012. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Falun élünk, családias környezet..., de alig vártam, hogy lecseréljem egy normális babakocsira!

Ha nagyon érdekel, leírom, hogy nekünk miért nem jött be.

2012. júl. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!