Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos babádról írnál...

Hat hónapos babádról írnál nekem infókat? Hány kg, mit eszik már, mit tud már csinálni önállóan, hogy alszik. Stb?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
7 hónapos, de leírom. 8.6 kg, 2 étkezést már kiváltottunk, a tízórai gyümi, az ebéd húsos főzelék. Tápszeres mostanra sajnos. Egyedül elalszik, nem kell altatni. Végig szokta aludni az éjszakát, de most fogzás miatt nagyon rosszul alszik. Legtöbbször gurulva közlekedik, de rövid szakaszokon már próbálkozik a kúszással. Cuki, mosolygós baba. Próbálgatja a hangját is, "ba-ba-ba-ba" és hasonlók...:)
2012. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kislányom van, lassan 7 hónapos lesz már.

Kerek 9 kiló és 69 cm. Gurulva is közlekedik, kúszni inkább hátra szokott, meg mászik is már előre. Kiül oldalra, és akkor támaszkodva ül. Imád kutyázni, áll négykézláb, és úgy hintáztatja magát, és nagyokat vigyorog közben :)


Anyatejes baba, egy étkezést úgyahogy már kiváltottunk, de nem egy nagy evő, csak a gyümölcsöket szereti. Meg a darabos ételeket, úgy szoktam a kezébe adni krumplit, kiflicsücsköt, bulátát vagy kölesgolyót, azokat is szívesen rágcsálja.

Van 3 foga, most jön a 4. Éjszakákat egy időben átaludta, de most kel egyszer. Nem igazán eszik olyankor, tehát nem éhes, gondolom a foga bántja, mert már átsejlik az ínyén a rece.

3x alszik egy nap. Nagyon nyugis, kiegyensúlyozott baba, állandóan mosolyog. Mondjuk van két nővére, akik állandó szórakoztatást nyújtanak neki :D

2012. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:))Végülis másfél hét múlva már mi is 7 hónaposak leszünk:)Az én kisfiam is 8,5kg,mi is 2 étkezést váltottunk ki ,ebédre húsos főzelék,uzsira gyümölcs.Sajnos mi is szenvedünk a fogzástól,bár még nem látom,hogy kibújt volna,de éjszaka nyugtalanul alszik,1*-2* felkel:( Egyébként ő is mosolygós,boldog baba és imád enni:)Még ő szopizik.A tiéd kisfiú vagy kislány?Bébiételt adsz neki?Én igen,mert nekem még van másik kettő gyermekem és így könnyebb.Köszi a választ:)
2012. júl. 23. 15:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi még amikor az előzőt írtam,csak egy válaszoló írt:)Egyébként nagyon szeretünk négykézláb himbálózni,már próbálkozunk mászni,van amikor össze is jön:)Amit el akar érni azért elkúszik-mászik:)Olyan muris amikor négykézláb van és a lábaival ugrik egyet,mint a béka:)Már olyan 1hónapja oda-vissza sereg-forog.Igen és folyamatosan gügyög,veszekedni is szokott:mondja "daj-daj-daj!"
2012. júl. 23. 15:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen az én kisfiam is kiül oldalra,már nem sok kell hozzá,hogy teljesen önállóan felüljön.Kezd kapaszkodni a kiságy szélébe,egyszercsak majd felhúzza magát,úgyhogy lejjebb kell engedni a kiságyat,járókát és bár babakocsiban is szoktam altatni,de már veszélyes a dolog.
2012. júl. 23. 15:19
 6/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Kisfiú és van egy majdnem 3 éves bátyja is.:) Néha kap bébiételt, de inkább főzök neki, nagyon jó étvágya van.
2012. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!