Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni cumi eltűnés...

Mit lehet tenni cumi eltűnés ellen?

Figyelt kérdés

Jó, nem a világ legnagyobb problémája, de kivagyok már tőle. Mióta jobban mozog a lányom, állandóan eltűnnek a cumik, de nyomtalanul!

Nem nagy a házunk, megnézek minden eldugott helyet, de egyszerűen a föld nyeli el őket...

Leszoktatást próbáltam, de ááá esélytelen.

Valami jó ötlet?

Ja, azt nem szeretném, ha a ruhájára lenne rögzítve, mert akkor non-stop a szájában lenne.


2012. júl. 23. 18:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Eddig 2 havonta vettem új cumikat, de úgy látom nem kellett volna kidobni a régieket,

csak elrakni. Egyetlen megoldás akkor a sok cumi, aztán majd előkerülnek. A válaszok hasznosak voltak, sajnálom, hogy itt is megjelentek a lepontozók.

2012. júl. 24. 09:13
 12/13 ZsZs27 ***** válasza:
Édesanyám anno úgy oldotta meg hugomnál, (ő is nagy bűvész volt ilyen téren) hogy vett rá egy kis kütyüt. Nem emlékszem hogy hívják, tapsra, vagy fügyülésre "válaszolt". Ez elég kicsi volt, nem zavarta a hugit a cumizásban, és anyu a hang után megtalálta a cumit. Nem tudom vannak-e még ilyenek. Ha jól emlékszem, valójában egy kulcstartó volt.
2012. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen, nekünk is volt ilyen fütyülésre megszólaló kütyünk, csak sajnos bármilyen más zajtól is megszólalt és egész nap csipogott :/


Viszont most megoldódott a problémám, mert egy kisebb átrendezés alkalmával megtaláltam a rég eltűnt cumikat! Van egy csomó cumink :)

2012. júl. 25. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!