Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves fiam éjjel 1-2szer...

1 éves fiam éjjel 1-2szer ébred, nappal 3-4 órát alszik egyben, anyósom szerint ez sok és ébresszem fel bevált ez vkinek?

Figyelt kérdés
Mikor itt van nálunk (anyós) de barátnőm is, akinek van gyereke-mindig ledöbbennek hogy 12-4ig alszik a fiam délután. Szerintük azért ébred éjjel mert nappal kialussza magát. Éjjel csak cicizni vagy vizet inni kel fel (nem azt mondom hogy örülök neki de valahogy nem hiszem el hogy erről csak úgy leszokik ha nappal se hagyom aludni). Tegnap végig figyeltem az alvását és 2 óra alvás után megébred, nézelődik, játszik kicsit , csendben majd megkeresi a cumiját és alszik tovább. Ekkor kéne kivegyem? Ha ő maga visszaalszik nem sír meg semmi akkor gondolom még álmos, rosszul teszem ha ráhagyom?
2012. júl. 24. 14:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na látod, örökletes az álomkórosság! :-) Egyébként sok anyuka mit nem adna ha 3-4 órát aludna a gyereke délután. :-)
2012. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia! Az én másfél éves fiam is 3-4órát alszik délután, de mondjuk Ő nem ébred éjjel. Én nem kelteném fel a helyedben napközben, főleg ha éjjel csak iszik, és alszik is tovább. Apukája is nagyon jó alvó, így én ezen nem is csodálkozom...sőt, örülök neki:)! Tipp, bár lehet, hogy próbáltad. Éjszakára tegyél be az ágyába csöpögésmentes üvegbe vizet. Egy idő után megtanulja hogy ott van, így nem fog felkelteni téged!
2012. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nekem amíg délelőtt 1 órát, délután 3-4 órát aludt a lányom, éjjel egyszer felébredt (hajnalban).

amíóta már csak délután, és csak 3 órát alszik, azóta nem ébred fel hajnalban.


tehát ha nappal sokat aludt, akkor éjjel kukorékolt. visszaaludt, de azért 10-20 percet ébren volt

2012. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. amit előttem írtak, nagyon jó ötlet, nekem is van betéve a lányomnak víz, reggelre alig van benne, mert felébred, és iszik magától. (nem folyik ki)
2012. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

én nem ébreszteném bitos,neki ennyi az alvásigénye nappal és kész.Aztán meg csk nyűgösködik egész délután,ráadásul tapasztalatból írom hogyha zaklatottabb a nappal akkor még többször kel éjszaka.

Ráadásul éjjel ha ébred csik iszik v cicizik és már alszik is..akkor mi a kérdés??nem az van hogy fent kukorékol éjszaka és ribiliózik v játszani akar hanem szomja(ami érthető így nyáron)


én nem ébreszteném...hagy aludjon

2012. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!