Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a gyerekemet szeptembertől...

Ha a gyerekemet szeptembertől fel veszik az óviba vissza kell mondanom a gyest? Októberben leszünk három évesek? Én még nem tudok el menni dolgozni mivel meg szűnt a munkahelyem! Egyenlőre amíg az óviba beszokunk munkanélkülire fogok el menni.

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A GYES csak a gyerek 3 éves koráig jár, hiába szűnt meg a munkahelyed. Az oviba beszokás maximum 1 hét, a bölcsibe tart tovább.
2012. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

felveszik

megszűnt

elmenni

ovi

egyelőre


nem elváló igekötők


addig tanulj egy kis helyesírást

2012. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Gyes a gyermek betöltött 3 éves koráig jár. Nem is kell lemondani róla szerintem, mert novembertől nem fogod kapni. Tehát novembertől munkanélküliként regisztráltathatod magad, ha addig nem találsz másik munkahelyet.
2012. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tovább akarom kapni a gyest csak arra vagyok kíváncsi hogy attól függetlenül hogy óvodába jár a gyerek jár-e még a gyes vagy sem!!Azért kösz
2012. júl. 24. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!