Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mennyi idő alatt múlt...

Kinek mennyi idő alatt múlt el a szájpenész?

Figyelt kérdés
Több, mint egy hónapja kenegetem minden evés után a babám száját rózsamézzel, a 3. üveget fogyasztjuk. Mindent naponta fertőtlenítek. Ha elmúlik a pici folt a felső ajkáról, előjön alul és fordítva. Mikor szabadulunk már meg tőle? Más ötletek?
2009. júl. 15. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Borax ecsetelővel kb másfél hét volt, minden evés előtt "kivakargattam" ujjal és gézzel az ő száját és a saját mellemet is.
2009. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem evés után? Nekem evés után mondta a védőnő...
2009. júl. 15. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:

szia! evés után a jó.

érdemes lenne beszélned a dokival, mert nem csak borax-szal lehet kezelni a szájpenészt. kinek mi válik be, tudod... én először egy sárga ecsetelőt használtam (azt írták fel), hiába fogyasztottuk már a többedik üveggel, nem hatott. akkor váltottam a boraxra, amitől pár nap alatt elmúlt.

a barátnőm lányánál épp fordítva volt.

bármilyen szernél nagyon fontos, hogy minél többször, minél alaposabban ecsetelj! ha pl. reggelre nem jön ki a szájpenész, akkor is kend és csak kb. 2 hét tünetmentesség után hagyd abba. sok sikert! mi is megküzdöttünk vele.

2009. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!