Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvás előtt vagy után etetitek...

Alvás előtt vagy után etetitek a babátokat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Mekkora baba?


Amúgy igény szerint szoptatom (jelenlegi) babámat (is). Amikor kéri. Hozzátápláláskor bejönnek a képbe a szilárd evések, de én továbbra is igény szerint szoptatok.

2012. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb alvás után, hogy ne kapcsolja össze az evést az alvással. Nálunk így is alakult ki, bár volt egy időszak, amikor cicin aludt el.

A legjobb, ha a napirendje kb. evés- aktív ébrenlét-alvás ciklusokból áll.

2012. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk az alvás igazodott az evéshez, nem fordítva.

Általában ébredés után pelenkáztam és rögtön mellre tettem. Aztán vagy aludt, vagy nem, és evett ha legközelebb megéhezett.

2012. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a baj a cicin elalvással, szerintem a legjobb dolog a világon. :o)

első

2012. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

NIncs baj a cicin elalvással, nekem sem volt gond, de egy idő után nem lesz egyszerű leszoktatni róla, másrészt lesznek helyzetek, amikor menned kell, jó lenne másra hagyni a gyereket, de ott az alvás...

Amúgy én is imádtam, hogy 1 percen belül aludt a cici után. A későbbiekben lesz gond.

2012. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Három gyerekem van, jelenleg egy cicizős, nálunk annak ellenére, hogy sokáig szopiztak a nagyok is, nem kötődött konkrétan az elalváshoz a cicizés. Amíg picik, addig legtöbbször cicin alszanak el (nem mindig, hiszen van babakocsi, vagy babahinta, vagy csak egyszerűen kézben), de ha más altatja őket, akkor nyilván nem. Valahogy átmenettel leszoktak róla.

Na mindegy, persze mindenki úgy csinálja ahogy akarja, csak arra akartam kilyukadni, hogy szerintem tök fölösleges egy pici babát megfosztani a cicin alvástól attól való félelemben, hogy majd "így marad".

2012. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alvás után, kivéve este. Akkor eszik fél 7 körül, ezután már nem alszik vissza, mert fél 8-kor fürdetjük. Fürdetés után is eszik és van hogy szinte rögtön elalszik és csak hajnalban ébred. Mondjuk még pici, csak 3 hónapos, úgyhogy változhat a napi ritmusa.
2012. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!