Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más férje is megváltozott a...

Más férje is megváltozott a gyerek születése után?

Figyelt kérdés
amiota megvan a baba szinte csak anya vagyok meg cselèdlàny. a férjem semmit nem akar venni a gyerekünknek mindenért csak kiabàl hogy felesleges minek az. 4 hós a fiunk és van kb 10 jàtéka azt is anyukàmtol kaptuk. mindenért levagyok kiabálva. multkor mondja higy süssek neki hust pont nyűgi volt a gyerek megkértem süssön ő felvan szelve füsuerezve van csak ki kell sütni. erre nekiált csapkodni meg kiabálni velem hogy nem csinalok semmit ennyire nem vagyok kepes akkir minek vagyok itt takarodjak el a gyerekkel együtt meg ilyenek.àllandoan piszkál hogy fogyjak sokszor addig csesztet dolgokkal hogy már szó szerint bögök. és még sorolhatnàm. nem értem mért van ez tervezett baba volt a fiunk . előtte nem volt ilyen. ma kiborult a bili elegem lett kicsit több tápszer kellett ebben a hónapban és erre nem szàmitottam igy két dobozzal az ő fizujàbol kelett vennem erre nekiál velem orditozni hogy mit képzelek magamrol örűljek hogy egyàltalán kapok pénzt azért hogy itthon ülők meg menjek vissza dolgozni és akkor lesz pénzem . hát itt lett elegem fogtam a gyereket és eljőttem. ez helyes volt szerintetek.
2012. júl. 27. 17:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
66%
Mintha csak magunkat hallanám 1 évvel ezelőtt!! Csak tűrtem, nyeltem, nem volt hová mennem. Aztán 6 hósan kicsit javult a helyzet, és most, hogy 1 éves múlt a kicsi, már nagyon könnyű a kezdetekhez képest. Én is nyugodtabb vagyok, férjem is megértőbb, néha még a házimunkába is besegít, persze ritkán még leüvölti a fejemet, ha valamit nem tudtam megcsinálni akkor, amikor ő úgy gondolta..
2012. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
85%
Hát szerintem ez nagyon gáz. Bár egy második esélyt mindenki megérdemel. Hagyd pár napig, had főjön a levében, aztán amikor majd térden csúszik, hogy menj vissza, akkor menj is vissza, ülj le vele beszélni, hátha.
2012. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
37%

20-asnak: persze, értem a máltóság-dolgot meg azt, is, h ilyen ocsmány viselkedés után hogy nézzünk szerelmesen egymásra, de egyrészt ez a probléma túl gyakori ahhoz h csak kivételes bunkókkal forduljon elő, másrészt igen, vannak önző, női lelket nem értő férfiak a világon, nem is kevesen, és ugyanúgy vígan élnek a nap alatt, sőt, még feleségük is akad, aki gyereket szül nekik. szóval amit te írsz, az nálatok bejött + elméletben k-vajól hangzik, de a valóságban adott egy házaspár egy közös gyerekkel, akiknél a férj elcsúszott a banánhéjon, és nem biztos, h a méltóság előbbre való a gyerek jövőjénél, illetve ha megértik egymást, egymás hibáit!! is, még akár a szeretet-szerelem is föllobbanhat közöttük.

mint ahogy az első hsz-omban írtam, kulturáltság, jólneveltség terén igen nagy különbségek vannak emberek között, de érzésekben már kevesebb a különbség.

nehogy valakinek is úgy tűnjön, nem tartom hibásnak a férjet! csak ezt így még nem érzem válóoknak, ennyi.

én adnék még egy, de lehet, h még 2 esélyt is - mindezt úgy, h az én férjem soha ehhez hasonlót sem csinált velem/velünk soha.


13-14-es/34/házas/1 gyerek anyukája

2012. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonlóan működött a dolog. Kb fél éves volt a kislányunk amikor kiborultam. Én sosem hagytam magamat igazán és sosem voltam az a gyenge nő. mégis a méltóságomat annyiszor megtépázta már és mindig én kértem az ő hibáiért sírva könyörögve bocsánatot csak ne menjen el... Azán egy nap kiborultam és már nem tudtam sírni. Azt monda meg. Én mondtam, hogy ,,ott az ajtó". néhány óra múlva visszajött, hogy az az ő lakása én menjek. Én gyakorlatilag mondtam neki, hogy én nevelem a gyerekünket tovább és úgy ahogy volt kiraktam.:D Aztán eltünt egy időre és hetekig sírva jött hogy fogadjam vissza... 1 hónap múlva úgy alakult, hogy eljutottam oda, hogy mikor együtt láttam a kislányunkkal játszani már nem küldtem el. Azok után soha többé nem volt olyan. Megtanulta, hogy minél jobban szereti a kislányunkat engem is annál boldogabbá tesz. Onnantól fogva végig nagyon gyerekcentrikus családapa volt. Ha össze is vitatkoztunk soha nem merte a hangját felemelni. Pedig előtte még arra is volt alkalom, hogy megtépett!!! Ennek már 8 éve... de bevallom néha elfog a keserűség és eszembejut:(
2012. júl. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szia. Vegig olvastam az osszes hozzaszolast.

Nagyon sajnalom hogy igy alakult az eleted, de szerintem sajnos a ferjed nem fog megvaltozni, ha mar most ilyen akkor mi lesz ha lesz masodik babatok. Persze lehet adni eselyeket, tobbet is, na de ha egy ferj olyat mond hogy takarodj, es sajnalja a kisfiatol a penzt, akkor mi lesz kesobb.

En biztos elmennek, es nem mennek vissza. Altalaban egy ket hetre normalis lesz majd, de altalaban az esetek 80%-ban ugyanolyan lesz mint most.

Nem irigyellek, es sok erot es kitartast kivanok neked.

2012. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a vàlaszt. 6 ève vagyunk egyébkènt egyutt meglátjuk hogy alakul de egy ilyen ember melett nem akarom leélni az életem. főleg a fiunk miatt nem. jobb igy neki
2012. júl. 28. 13:13
 27/27 anonim ***** válasza:

Jézusom!

Én azt nem értem a nőkben, hogy miért kell az ilyet akár 1 napig is eltűrni???? Ha nem szólsz rá rögtön az első ilyen bunkó megnyilvánulása után, akkor azt gondolom annak veszik a pasik, hogy megtehetik a későbbiekben is. Azután amikor az x-ediknél rászólsz végre, akkor meg pislog meglepetten, hogy mi van és persze te leszel a hisztérika...

Szóval az ilyet az elején, a gyökereinél kell megragadni és kitépni, hogy ne tudjon elburjánzani.

2012. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!