Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák tényleg láthatják a...

A babák tényleg láthatják a szellemeket?

Figyelt kérdés
A kislányom 4 hónapos,majd meghalok amikor folyamatosan elnéz mellettem,én esküdni merek hogy lát ott valakit.Ez úgy kezdődött hogy 8 hónapos terhes voltam,akkor férjemmel még a családi házunkban laktunk,egy este nem volt otthon,én jöttem ki a fürdőből és ahogy lekapcsoltam a villanyt és megfordultam,azt láttam hogy egy fekete ruhás férfi bement a hálónkba.Én mentem be a szobába és ahogy mentem mondtam a magamét,hogy "máris megjöttél?" és nem volt bent senki.Megszületett a lányunk és felköltöztünk a panel lakásunkba,a kislány külön szobában van,laminált padló van nála lerakva és folyamatosan azt halljuk a férjemmel mintha járkálna ott valaki mert recseg.A lakásban akkora puffanások szoktak lenni mintha leesne valami,én meg sem merek már mozdulni a férjem szokta körbejárni a lakást.Folyamatosan érzem hogy valaki ott áll és néz,a kislány meg hozzá beszél.Ott állok mellette és nem velem foglalkozik.Egy éjjel akkora hangzavarra ébredtem,mintha a konyhában valaki rámolt volna.Fel is keltem,de nem mertem kimenni.A férjem reggel megkérdezte mit csináltam ekkora hangzavarral éjszaka,mondtam "te is hallottad?"mert nem én voltam esküszöm.Anyukám mesélte,hogy hallotta már hogy a családból ha már valaki meghalt az visszajön és vigyáz a kisgyerekre.Ez vele is megtörtént mikor én megszülettem,születésem előtt 1 évvel halt meg a papa,anya állítja h visszajött hozzám,mert ő látta,és hallotta este h "Márti!Márti hallasz?" és ez a papa hangja volt.A keresztapám is állítja ugyanezt,hogy egy régi fotelban ami recsegett-ropogott ott ült a papa és felállt,hallotta és érezte h nézi.Lehetséges hogy a kislányomhoz is ő jött vissza?Vigyázni rá?A kislány nem fél tőle mert nevet de én majd meghalok...
2012. júl. 28. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem látja! Legalábbis az én lányom is ugyanezt csinálta, elnézett mellettem, és beszélt valakinek, ez többször előfordult! Most 9 hónapos, már nem csinálja, de szerintem nem azért mert nem látja őket, hanem, mert az a valaki már elment végleg! Állítólag 3 éves korukig nyitva van a 3. szemük a homlokuk közepén, amivel látják a szellemvilágot, csak ha ezt nem képzik tovább a szülők, 3 éves korukra becsukódik! Én hiszek az ilyenekben!
2012. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak logikusan végiggondolva. Ha nincs testük, csak lelkük, akkor mégis mivel csap zajt? Miért ropogna a padló, ha egy súlytalan szellem elmenne ott? Fizika...
2012. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen látják, 2 éves korukig!
2012. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

már bocsi de ki mondta neked hogy 2 éves korig látják csak ??? :DDDD

meg ki mondta egyáltalán hogy vannak szellemek::: DDDD


szóval ez az egész csak attól függ ki miben hisz!

Biztosat senki nem tudhat!!!!

2012. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt én is tapasztaltam már az 1 éves lányomnál az elmúlt kb. fél évben. Sokszor (majdnem napi szinten), amikor felébred a délelőtti vagy délutáni szundiból és kiveszem az ágyából, akkor elnéz egy irányba és integet. Erre már én is gondoltam, hogy láthatja esetleg a férjem bátyját, aki meghalt pár évvel ezelőtt.

Nem akarom elhinni, de mégis sokszor úgy tűnik, mintha valóban látna valakit...

2012. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fú, ez elég ijesztő! Én alapjába véve nem hiszek a szellemekben, DE: a másfél éves fiam egy pár hete a fürdőszobában a lámpa fölé néz, és mondja hogy bácsi. Persze nincs ott senki. Sehol máshol a lakásban, csak ott. Nem volt senki szerelni a lámpát, úgyhogy nem azért mondja. Továbbra sem hiszek a szellemekbe, de ez azért megkérdőjelez bennem pár dolgot...
2012. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy látják a babák/gyerekek a szellemeket. És ahogy az első válaszoló írta 3-4 éves koruk között megszűnik ez a képességük..(van kivétel). Nagyon sok esetet hallottam már azzal kapcsolatban is, hogy visszaemlékeznek az előző életükre is (rokonaim között is volt ilyen eset). Szerintem ezért nem emléxün vissza a baba és gyermek korunkra. De persze ez az én saját elméletem:P Én kislányom is 4 hónapos, szoktuk kunkucsosat játszin..magára húzza a textilpelusát, és mikor mondom neki kukucs, lerántja magáról néz rám és nevet. Ezzel nincs is probléma..csak amikor nincs ott senki akkor is szokta csinálni és nevet mintha ott lenne valaki előtte. Sajnos gyerek voltam mikor meghaltak szüleim..lehet Ők szórakoztatják a lányomat:)

Bár amit Te leírtál kicsit félelmetes..mármint az esti zajok, meg hogy láttál "valakit" bemenni a hálótokba.

Nem gondolkoztál el rajta, hogy hívj valakit, aki ilyen jelenségekkel foglalkozik? Engem nagyon zavarna ha ilyen lenne a lakásomban:S

2012. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én 11hónapos fiam,mindig és mindenhol a lámpákat nézi!Nemtudom mivel van összefüggésben,de én is valami ilyenre gondoltam.Itthon a szobában levő lámpának még integet is és mosolyog..A barátnőmék tervezték a második gyereket,a nagyobbik fia most lesz 3 éves.Még csak késett a mensese és orvosnál se volt,a fia akkor mondta neki,hogy anya a hasadban van a baba..
2012. júl. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

A gyerekek elég nagy százalékának a lámpa az első szava és sokan szetetik a lámplákat egy éves kor közt. Miért? Vajon a lámpán ülnek a szellemek és ezért integetnek nekik? Húú, de rémisztő! Tuti nagybácsi dzsinné változott...


Józan paraszti ésszel és egy picit utánaolvasva rájössz, hogy a baba sokat fekszik. A látása még messzire nem olyan tiszta soakáig, igy a messzi lámpát jobban látja, mint a messzi falon a képet. Nyilván azt nézegeti, mutogatja, netán pápázik is neki. Huuuu, csak nehogy aladdin idő előtt megjelenjen.

2012. júl. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
11hónapos a fiam,nem 11 napos!!Kb 3,5hónapos kora óta,amióta hasra tud fordulni,nem marad meg hanyatt fekve,csak ha pelenkázom vagy ha alszik.Nem akarok bele magyarázni semmit ebbe a lámpás dologba,csak érdekesnek tartom.Egyébként az utcai lámpákat is nagyon nézi,amik ugye nappal nem világítanak.A többi hozzá szóláshoz miért nem írtál ilyen ironikus választ?Én olyan kérdéshez amiben nem tudok érdemben válaszolni,nem írok semmit......
2012. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!