Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mikor lesz ebből...

Szerintetek mikor lesz ebből járás?

Figyelt kérdés
11 hónapos fiam kb 2 hónapja kapaszkodva lépeget a bútorok mentén.1,5 hete kezdte próbálgatni magát,elengedte amibe kapaszkodott és tett pár lépést.Minden nap egyre többet próbálkozik/nagyon élvezi/és egyre távolabb jut,kb 2-3 méterre.Mikor lesz ebből rendes járás?

2012. júl. 29. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon jól halad. Nekem 8 hónaposan álltak fel a fiúk, 9 hónaposan kezdtek el sétálgatni a bútorok között, viszont az önálló járás elég sokat váratott magára: egyikük 13, másikuk 14 hónaposan tanult meg járni. Nekik nagyon bejött a mászás és bár egyikük 2, másikuk 1 hónapja jár, mégis még mindig másznak néha ha olyanjuk van.
2012. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És hogy a kérdésedre is válaszoljak :-) babafüggő, hogy mikor fog elindulni egyedül. Ha nem igazán mászik, akkor lehet, hogy akár már 1 hónap múlva járhat is.
2012. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam pontosan ugyanígy haladt, ahogy a tiéd (időpontok is egyeznek), és 13 hónapos volt, amikor rendesen elkezdett járni. Tehát két hónappal az első próbálkozások után.
2012. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Sokat mászik és már elég régóta.Nem siettem,nem azért kérdezem..:) Olyan helyes ahogy tipeg:)
2012. júl. 29. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!