Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni egy frontérzék...

Mit lehet tenni egy frontérzékeny babával?

Figyelt kérdés
Az egész éjszakát átüvöltötte már totálisan kiborultunk,apával! Pelenkát cseréltünk megszoptattam, megölelgettük csititgattuk.de csak sírt nekem ő a második baba de a kisfiam a frontnál éjszaka azért aludt! 10napos lányzórol van szó!az igaz hogy a lányok hisztisebbek és rosszabbak mind a fiuk??
2012. júl. 29. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom is frontos,2 éjszakája mi sem alszunk rendesen.Mintha ki lenne cserélve,teljesen az ellenkezője a viselkedése.

Semmit nem tudunk tenni,csak várjuk a változást.Na meg reménykedünk,hogy ha kicsit nagyobb lesz megtaníthatjuk Neki kezelni az érzéseit.

2012. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

lehet, hogy teljesen más baja van. fájhat a hasa is.

az nem igaz, hogy a lányok 'rosszabak', hogy lehet ilyet mondani??? miért lennének rosszabbak?? főleg egy 10 napos baba hogy lehetne már rossz?

2012. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a nemükön múlik, hanem a természetükön! A lányom (első baba) angyali nyugodt volt mindig, minden életkorban (12 éves most), a fiam pedig teljesen az ellentéte (1,5 éves most). A kisfiam is érzékeny a frontokra, rajta úgy jön ki, hogy ha melegfront jön, akkor aluszékony, és ingerült, semmi nem jó neki. Ha hidegfront jön, akkor nem tud aludni, ingerült és semmi sem jó neki. :(
2012. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Az én Fiam is frontérzékeny.

Ne beszélj már hisztiről meg "rosszaságról"! Kisbabáról van szó, nem kétévesről!


Próbáljátok ki a Viburcol kúpot, homeopátiás készítmény, nekünk bevált!

2012. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most kinek nem volt hasznos a hozzászólásom?

2 éves a kislány,ez van mindig hidegfrontkor,bezizzen.Megszoktuk,nem tudunk vele mit kezdeni,csak nagyobb adag türelmet veszünk aznapra.

Mint mondtam,nagyobb lesz megérti,hogy mit tanítunk Neki,kezelje az érzéseit,most még nem tud mit kezdeni a "semmi nem jó,nem tudom mi bajom" állapotával.

2012. júl. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!