Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon jól csinálom? Miben...

Vajon jól csinálom? Miben kellene változtatnom?

Figyelt kérdés

Kisfiam most lesz 7 hónapos, 6 hónapos koráig kizárólag csak szoptattam. 6 hós és 10 napos volt mikor először el kezdtük a kóstoltatást őszibarack lével (ez nagyon be jött Neki) aztán jött a többi alma, sütőtök,répa,banán, most viszont a krumplival gondjaink vannak egyszerűen nem hajlandó meg enni keverhetem neki bár mivel! Vajon mit kéne tennem??Éjszakánként sokszor fel ébred talán a foga miatt is viszont jelét még nem látom annak hogy bújna a foga szerintem inkább éhes!!

Így néz ki egy napunk!

Reggeli olyan 8 körül : Szopi

10 órai:valamilyen gyümölcs pép aztán cici

ebéd 12 kor: szintén gyümölcs pép egy ki répával vagy sütőtökkel meg spékelve szintén cici mer amúgy nem alszik el

uzsi 3-4 körül:tejpép gyümivel ( sima tejberízs pép én adok bele gyümölcs pépet)

vacsi 8 körül: gyümölcs pép illetve sok szopi van hogy egy óra cicin alszik el :) aztán vagy 4 szer fel kel éjszaka

Nem tudom hogy egyáltalán miben kéne változtatni vagy hogy jó-e ez így de szerintem nem !! Köszönöm a segítséget!! Illetve még annyit hogy ezek a tej pépek mennyire jók vagy ki melyiket használja :) ? köszönöm


2012. júl. 30. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan kb. 3 hét alatt szinte minden étkezése gyümölcs lett? Ne adj neki még napi 5x szilárdat, ez így nagyon gyors!!!! Szerintem nem éhes, hanem a hasa fáj ettől a rengeteg gyümölcstől!!! Vedd vissza úgy, hogy a 10órai maradjon gyümölcs kekssyel vagy valami gabonával és ay ebéd ZÖLDSÉGGEL és hússal. Ne adj neki ennyi gyümölcsöt!! Én várnék még egy hetet így és a tejpépet ekkor adnám csak. És ez legyen a vacsora inkább még. Egyébként ha meg úgy gondolod, éhes, akkor a gyümölcstől még éhesebb lesz, hisz az savas és kb. fele annyi kalória van benne, mint a a tejben vagy a főzelékben. Mindenképp változtass, nem csoda, ha nem alszik, ez így nagyon rossz most!!!
2012. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt gondoltam hogy nem jó,azért is írtam ki a kérdést, hiába kérdeztem én a védő nőt semmit nem mondott adjam így ennyi volt a válasza!
2012. júl. 30. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:

nagyon sok ez igy



8 kor cici

10 gyümi cici

12 fözelék cici

16 órakkor tejpép cici

18 órakkor cici

és este altatásnál több egyelöre ne

2012. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

csatlakozom, túl gyorsan vezetted be a kanalasokat, vegyél vissza belőle. maradjon a gyümi reggel 10-kor, tehetsz bele kekszet v gabonapépet, h laktatóbb legyen. aztán 12-kor v mikor kéri, csak cicit kapjon. 3-4 között adj neki főzeléket, ha a krumplit nem szereti, nem baj, kapjon rizst, ha azt sem, akkor sütőtök, cékla, tök, répa, amit szeret, ezeket keverheted. ehhez már ne adj gyümölcsöt. aztán este 8-kr ismét csak cici.


az ebédet (12 óra) csak akkor váltsd ki, ha már gyümiből is, főziből is legalább 100-100 ml-el megevett, természetesen utána még cicit is kapjon, mert a 100 nem elég. de vagy 2 hetet mindenképp várjál. aztán délben add neki a főzeléket, és délután a tejpépet, rizspépet, v saját készítésű vacsit, adhatsz gyümölcsöt is.

2012. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!