Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Helyesen csinálom, vagy...

Helyesen csinálom, vagy változtatnom kellene? Részlet lent!

Figyelt kérdés
Egy héten 6-xor járok kondi terembe, és mindennap csinálok kar, has, hát, mell izom gyakorlatokat ( stb. ) Helyesen csinálom, vagy inkább minden napra más gyakorlatok legyenek? ( Kb 1-1,5 orát edzek )
2009. jún. 18. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
figy elég a heti 3 mert eleve a 6 megterheli az izmokat és nem építed , hanem bontod őket 3 nap menj minden másnap vagy egymás után mind1. Csak az a lényeg mondjuk első nap bicepsz akkor második nap mondjuk has harmadik nap hát izom. ugyanarra felesleges gyúrni mindennap mert nem használ.
2009. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
A 3 nappal igazad van . De én a kétnaponkénti edzést javasolnám , mégpedig : mell és has , kar és has , váll és hát felbontásban . A legfontosabb pedig az étkezés . Erre nagyon figyelj oda ! Ajánlom a [link] oldalt , ezenkívül személyi edző igénybevételét .
2009. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző: a body.builder honlapot megtaláltad, de azt már magas volt kirakni hogy LÁBad is van? Vagy arra szerinted fölösleges edzeni? Végülis.. csak a legnagyobb izom a testen, dehát úccse arra figyelnek a csajok a strandon mi? :D
2009. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Nem, nem hagyom ki a lábamat se, arra irtam pl. hogy ( stb. ) nem akartam felsorolni mindent.. :)
2009. jún. 18. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rám gondolt a kedves válaszoló :D Nem , én sem hagyom ki a lábat , de nem akartam leírni egy naphoz , 3 izomcsoportot , különben meg én a lábat a karral együtt szoktam edzeni , de egy jó kis guggolást minden edzésen beiktatok ;)
2009. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!