Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek apukám majd a...

Szerintetek apukám majd a babámat sem fogja szeretni, mert a párommal baja van?

Figyelt kérdés
Szóval tömören a helyzet, hogy több, mint 3 éve együtt vagyok a párommal, apám viszont minden mondva csinált okkal bántja. (Már nem találkoztak 2 éve, mindig egyedül megyek apámékhoz.) Ahol csak vagyunk rokonoknál, bárhol, most már idegenek előtt is elhordja mindennek, olyan dolgokat állít róla ami nem igaz. Minden rokon, meg mindenki akinek szidja nekem ad igazat, és mondja, hogy ne foglalkozzak apával és még így látatlanban is azt mondják nincs igaza. Már anyukám is beszélt vele, hogy egyáltalán nincs igaza. Arra gondoltam, hogy ha majd babánk lesz (mert szeretnénk majd) akkor apám majd őt sem fogja szeretni szerintetek? Nagyon rosszul esik az egész, mert anno én elfogadtam az ő új párját, pedig ő aztán mondott nekem gonosz dolgokat régebben.
2012. júl. 31. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Az unoka más, anyám is rajongásig imádja az unokákat, de ha kapna egy kést és egy óra büntetlenséget, a páromat tuti kinyírná.

De sok helyen látom, hogy a nagyszülők részéről megy a nyalás-falás, a menyét/vejét meg úgy szurkálja ahogy tudja.

2012. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk engem utál após és az új nője.

Unokák: 8hósan látta a fiamat, lányomat soha.

Nem is hívják őket a párommal együtt sem, nem jelentkeznek, egyáltalán nem érdekli az unokája őket.

Ellenben az új nőjének a fiáéknál lett baba, az apósnak nem unokája, mégis mindennel elárasztja, imádja.

Szóval itt az új nő a ludas. Mégis ez a helyzet, hogy apóst nem érdekli a vérszerinti unokái.

3,5 éves és 1,5 éves gyerekeim vannak.

2012. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Anyósom látványosan nem bír engem. Már a terhességet is alig mertük elmondani neki. Jól le is lettünk szidva, hogy minek nekünk gyerek, felelőtlenek vagyunk stb. Aztán kb mikor megtudta a nemét, megbékélt. Elkezdett vásárolgatni is. Engem azóta sem szeret, de az unokáját igen.
2012. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az apám engem utált, páromat nagyon szerette, mi sem beszéltük szinte semmit! Mióta megvan az unoka, még engem is szeret, mondjuk ez erős túlzás, de valahogy így!
2012. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz kiszámítani. Attól is függ, mennyire szereti a gyerekeket. Téged mennyire szeretett gyerekként? Inkább teher voltál neki, vagy szeretett veled időt tölteni, foglalkozni veled?

Mindenesetre nem szép tőle, így belerondítani a kapcsolatodba.

2012. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Apám a párom miatt nem beszél velem 14 éve,ezen, a mára 11hónapos unoka sem változtatott...Nem is látta még,pedig ő az egyetlen nagyszülője/már/sajnos..:(
2012. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ó, engem imádott, késői gyerek vagyok. És van egy kisebb húgom az új feleségétől, őt is imádja. Meg a családban levő kicsiket is. Hát már kezd nagyon elegem lenni, hogy mindenre megjegyzést tesz, ami a párommal kapcsolatos, méghozzá elég gusztustalan módon. Köszönöm a válaszokat Nektek!
2012. júl. 31. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!