Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg kell a 65-80ezres...

Tényleg kell a 65-80ezres autósülés a babának? Pl concord ultimate? Nem kötözködök. A 30ezres nem véd úgy? Help

Figyelt kérdés

Én naiv azt hittem, hogy ezek szinte 30 körül vannak, s csak a nagyon extrák vannak 80körül. Kinőttük a hordozót, de még nem 9kg a kisfiam.

S csak ilyen 0-18-kgosat tudunk venni. S ha egy ilyet vennénk, akkor később vehetünk másikat :-(


2012. júl. 31. 20:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Csakis TÖRÉSTESZT alapján döntöttünk és sajnos szembesülnünk kellett azzal, hogy ebben az esetben igaz a mondás: "Olcsó húsnak híg a leve."

Lehet, hogy egymás mellé teszel két hasonló ülést, 50e Ft ár különbséggel, és megállapítod, hogy tök egyforma, de bele nem látsz (miből készült stb.)

Mi 9-36 kg kategóriájút vettünk. Annyi az egész, ha eléri a 18 kg-t, picit szét kell szedni. Kb. 5 csavar az egész.

Kategóriájában a legjobbak az STM és a RECARO ülések. De nézd meg a törésteszteket.

Személy szerint én 2 dolgon nem spórolok, a cipőn és az autós ülésen.

Sikeres vásárlást!

2012. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen nem szabad spórolni! Mi a kislányom 5 hónapos korában vettük meg a Concord Ultimaxot (Besafe, CAM és pár más márka a döntött sportülésre nem volt jó), hibátlan volt, a hordozót vállban nőtte ki, télen, overallban üvöltött benne. Megváltás volt!

Amikor elkezdett stabilan ülni, nem tetszett neki, hogy nem tud rendesen ülni benne, úgyhogy 10 hónaposan kapott egy Maxi Cosi Priori-t, amiben nem problémázik ;)

Úgyhogy most árulom az alig használt ülést, de nem tudom, minlett volna nélküle...

2012. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Csilla81 válasza:

Ez tényleg ki kell fizetni, a drágább jobb. Más babatermékeknél tényleg a márkát és a többi körítést fizeted (persze ott is van ami jobb minőségű), de itt a babád biztonságán van a hangsúly. A jó törésteszteket nézd meg mindenképpen és azok közül válogass.

Hidd el sokáig jó lesz az ülés, mi BeSafet vettünk, és nagyon jó, kényelmes, és nem látszik rajta a használat sem.

(De a Maxi-Cosi-kat is ajánlom)

2012. aug. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!