Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ahhoz a tragédiáho...

Mit szóltok ahhoz a tragédiához ami Győrben történt? Az apuka két kis iker fiúval egyedül maradt egy felelőtlen doki miatt.

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 06:13
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Nem biztos,hogy a doki volt a felelőtlen.Állítólag a család sem tájékoztatta mindenről az orvost.Vájuk meg a véleményalkotássa a vizsgálatok befejezését.Egyébként nagy tragédia a családnak.
2009. júl. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


én Győrben szültem, de annak ellenére hogy nem tudjuk mi történt, ki a felelős, én örülök, hogy már túl vagyok rajta. Az első szülésem 6 évvel ezelőtt volt, hát mit ne mondjak! visszagondolva, nagyobb baj is lehetett volna, mert nekem toxémiám volt, és a dokim igazából nem hogy félrekezelt, de nem nagyon foglalkozott a dologgal. A második kisfiam most egy éves, a második terhességem sokkal másabb volt, igaz dokit is váltottam. Ég és föld volt a kettő.

Attól függetlenül, hogy ki a felelős, nagyon nagy tragédia. Kitartást az apukának és a családjának!

2009. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Iszonyú! A minimum az, hogy soha többé nem praktizálhat. De már sajna láttunk ilyet és a doki ugyan úgy dolgozik!

Nézz szétt itt, már beszéltünk a témáról!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2009. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!