Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel jól alvó babák, hogy...

Éjjel jól alvó babák, hogy bírják ezt a meleget éjjel?

Figyelt kérdés
Többször ébred, vagy ugyanolyan mint máskor?
2009. júl. 18. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hátisten nem ébred de nehezebben alszik el.31fok van a lakásban.nem vagyok ventilátor pérti de tegnap vettünk neki mert már én sem birtam nézni szegénykém hogy izzad!!10hos lesz holnap!ti hogy birjátok?mennyi idős?
2009. júl. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám ugyanúgy alszik, mint máskor, 29-31 fok között van a lakásban. Szerintem annyi a titok, hogy ő a meleget birja, de amint hidegfront van, és esősebb, 18-23 fok, majd' megfagy, a téli lábzsákban megyünk sétálni :) Ennyi, ki ezt birja, ki azt. 3.5 hós kisfiú.
2009. júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eddig nem volt gond, éjjel szépen aludt, 27 fok a szobájában, 8 hetes.

Viszont most éjjel többször fent volt, az eddigi egyszeri hajnali ébredés-evésből most 2 lett, aztán már hajnalban felébredt, gügyörészett, beszélgetett és most aludt vissza. Ilyet még sosem csinált.

2009. júl. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 hetes, jól bírja. Rugdalózóban alszik, este fél 12-kor eszik, aztán 3 körül, majd 6-kor, és reggel fél 9-kor. Szoptatás után simán elalszik, esetleg csöndben 'nézelődik' egy kicsit.
2009. júl. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Napok óta kb. 1 órás üvöltés után tud elaludni. :(

Előtte simán elaludt, nem volt gond.

8,5 hónapos.

2009. júl. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerencsére jól. Kb 30 fok van, fél8-tól fél6-ig alszik, inkább nappal kínlódik sokat.
2009. júl. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Enyémet is nehezen lehet elaltani és 2 szer is kel inni.

10 hós és nem nagyon bírja úgylátszik a meleget.

2009. júl. 18. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!