Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír minden étkezés közben?

Miért sír minden étkezés közben?

Figyelt kérdés
4 hónapos lányom szinte minden étkezés közben sírva eszi meg a tápszert. Már elkezdtük a gyümölcsöket, de szinte mindig sír akkor is. Már kimerülök attól, hogy olyan nehezen eszik. A súlya rendben van, hízik is, csak engem idegesít, hogy ilyen nehezen eszik. Volt valakinek ilyen rossz evő a babája? Vagy mitől lehet?
2012. aug. 1. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
tesóm lánya volt ilyen. ő folyton elterelte a figyelmét az evésről, mert úgy szépen evett, csak amior észrevette, hogy etetik, akkor kezdett sírni.
2012. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nalunk ugyanez volt a lanyommal,kin szenvedes volt minden etetes,mert orditott közben.Aztan mar nem birtam es addig vittem orvoshoz,amig rajöttünk,h visszaaramlik a sav a nyelöcsöveben eves közben es ez faj neki annyira.Eleg sokat is bukott akkoriban.A megoldast a bukasos babaknak valo tapszer hozta meg.
2012. aug. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mióta csinálja ezt? Nézz bele a szájába hogy nincs-e szájpenésze.

Az én 6 hónapos fiam múlt héten csinálta azt hogy etetés közben sírt, főleg a gyümölcsnél. Kiderült hogy szájpenésze van. A doki írt fel lila ecsetelőt ami szerencsére elmúlasztotta neki így még aznap este újra sírás nélkül megtudta enni a kajáját

2012. aug. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!