Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet járokába rakni...

Mikortól lehet járokába rakni a gyereket?

Figyelt kérdés
Nyilván még nagyon korai mert még csak 2 hónapos de érdekel h kb mikor kell venni neki.
2009. júl. 18. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
mikor már mászik. de pontosat nem tudok, nekünk nincs
2009. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja! korábban is beleteheted, baja nem lesz tőle:) játékok és nézelődhet
2009. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk sincs még, de mostanában lenne időszerű - kúszik, forgolódik-nem lehet magára hagyni egy pillanatra sem. Arra gondoltam, hogy amíg a veszélyesebb konyhai feladatokat elvégzem, addig fogom csak beletenni és a konyhába tesszük be, ott lát és remélhetően akkor nem fog sírni. Most ha a kiságyába hagyom egyből sír, így hosszútávon kell valami más megoldás - így remélem a járóka hasznos lesz.

Most 6,5 hónapos.

2009. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiam 3 hónapos és már egy hónapja van járókánk. Nagyon szereti. Igaz most még csak fekszik benne, de van benne játék és elvan vele. Meg így szem előtt van, a konyhából pont rálátok.
2009. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 2.5 hónapos korában raktuk össze neki, fa járóka, de csináltunk bele egy megemelt szintet, mint a kiságyban. Abban van a nappaliban napközben (nem mindig persze), játékok, egyebek vannak benne, jobban érzi magát itt, mint a szőnyegen, az szerintem túl lent volt, nem azt látta, ami érdekelte onnan. Csak ajánlani tudom :) Ja, és ne vegyetek emelt szinteset sokkal drágábban, pár csavarral meg tudjátok magatoknak is emelni!!
2009. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!