Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasmenés esetén mi a teendő?

Hasmenés esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés
8 hónapos kisfiamnak három napja hasmenése van, nem nagyon vészes, de napi 3-4 híg széklet van. Más tünetet nem észlelek rajta, iszik rendesen. Szerintem most éppen nem fogzik, bár az ínye kicsit duzzadt.
2009. júl. 18. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elvittem orvoshoz, és normaflort és smecta port javasolt.
2009. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia.ha ugy látod,hogy amugy jól van akkor,csak itasdbőségesen,és adjálneki olyan ételt ami megfogja a székletét,nálnk ilyen a krumpli és az alma.de ha még mindig megy a hasa akkor megkéne mutatni a dokinak.
2009. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Elfelejtettem írni, hogy ezek mellett diéta: banán, reszelt alma, sárgarépa, reszelt trappista sajt, és bő folyadék, hogy ki ne száradjon.

Nálunk a smecta egyből megfogta a hasát.

2009. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is 8 honapos a fiam és már egy hete megy a hasa ugy ahogy nálatok 3-4 higab naponta de ö fogzik én is adtam neki smectát de nem segitet és tegnap kijöt két foga remélem hogy nemsokára normális lesz de még két fogacska hátra van hogy kijöjön mert már az is ki van dudurodva csak még nem törte át az inyét
2009. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
napi 10 kakis pelenkáig nincs gond
2009. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!