Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az 5 hónapos babám haja...

Ha az 5 hónapos babám haja vizesen hullámos (még rövidke neki), akkor vajon göndör lesz? Nálatok hogy volt? Szárazon egyenes neki.

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha hullámos akkor nem göndör hanem kicsit hullámos haja lesz ha majd megnő neki.Akkor már vizesen most is göndör lenne sőt szárazon is.
2012. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én 1 éves lányom haja vizesen is , szárazon is ugyanolyan göndör, születésekor is göndör volt. Annyi különbséggel, hogy akkor fekete volt, most meg szőke haja van.

szerintem, a te babádnak, hullámos haja lesz, de nem göndör. A göndörség olyan, hogy kis gyűrűs hajtincsek vannak.

2012. aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én egyik ikerbabám (fiú) is nagy hajjal született és meg is maradt neki. Szépen nőtt a haja, ami vizesen behullámosodott, begöndörödött. Ahogy egyre hosszabb lett neki, úgy egyre inkább látszódott,hogy szárazon is hullámosodik. 16 hónaposan vágattuk le neki, igaz csak oldalt, de addigra már vállig érő fürtjei voltak:) Most olyan punkos frizkója van, tehát felül és hátul meg van neki hagyva valamennyire és így is hullámos.
2012. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább csak hullámos. De nagyon sok babának van hullámos haja, ami egy-két vágás után mégis egyenes lesz, ahogy nő. Sok ismerős kisgyerek van a környezetemben, akinek babaként hullámos fürtjei voltak, most meg szögegyenes.


Nekem 3 lányom van és mind egész pici hajjal születtek. De valahogy a szerkezetén is látszott még pár milisen is, hogy nem egyenes hajuk lesz, pedig akkor még hullámos sem lehetett, annyira rövid volt. Göndör hajuk lett.

2012. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!