Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2és fél hónapos a babukám, és...

2és fél hónapos a babukám, és 2hete alig van széklete (csak szopizik). Váltottunk ki Laevolac szirupot, de hátha van valami más megoldás rá? Mit egyek, igyak, amivel segíthetnék Neki, hogy ne fájjon emiatt a pocija?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj a belekérdezésért, de miért nem adod neki a Laevolac-ot? Az nem gyógyszer, csak egyszerű laktulóz, és hidd el, segíteni fog!

Sajnos azt nem tudom, hogy mit kéne enned, de biztos lesz itt vki, aki tud segíteni.

Én anno beadtam a lányomnak a Laevolac-ot.

2009. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igyál bodza teát. Hashajtó hatású Neked is, és a babának biztos nem árt. Lehet, hogy szomjas a babád? Próbálj kevés vizet adni (babavíz, vagy forralt-lehűtött víz) pohárból.
2009. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Angolvíz.Segít a pocifájásba,és kaki is lesz tőle. Az íze szörnyű.Én mindég fecskendővel adtam neki,1 adag 5 ml,ekkora fecskendőt vettem.Belenyomtam a szájába szépen adagokban,és aztán szopiztunk.
2009. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!