Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hetes a kislányom. Aludhat...

5hetes a kislányom. Aludhat egyedül a szobájában?

Figyelt kérdés
Idáig vele aludtam,de szeretnék a saját ágyamban aludni. Ez tőle kb.3m-re van. Kicsit rosszul érzem magam,h magára hagyom. De nappal sem alszok vele,akkor is magában alszik. Hagyhatom?
2009. júl. 18. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk kezdettől fogva külön alszik a lányunk, jobb ez neki is meg nekünk is, mert így nem pattogok minden rezdülésére és őt sem zavarja sem ágynyikorgás sem semmi.
2009. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem alhatsz külön a saját ágyadban, de ha ez megnyugtat, tegyetek be légzésfigyelőt. De semmi baj sem lesz, légy nyugodt.
2009. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom.Lányom születése óta a saját szobájában a saját ágyában alszik, persze van bébiőr.Éjszak kb 3szor aludtunk együtt, de akkor mondjuk csak a baba aludt, mert én nem tudtam, féltem hogy ráfekszem.Meg sztem kell neki a saját kis közege,és nem kell később szenvedni azzal hogy átszokjon tőletek a saját szobájába.
2009. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Természetesen aludhatsz az ágyadban, nem törvényszerű hogy vele kell aludnod, ezt te döntöd el.

Nálunk az első 2 hónapban mindig velünk aludt. Mivel császárral szültem sokáig fájt a sebem, így éjjel nem kellett messzire mennem a gyerekért - bár nálunk is 3 méterre van a szoba, és az ágyamból rá is látok. Aztán meg azért mert olyan jó volt hogy ott volt. Aztán a párom mondta hogy ő is szereti ha ott van de mostmár jó lenne ha ketten aludnánk, mert házasélet is van a világon. Aztán 1 hónapja külön alszik. Az első 2 nap rossz volt nekem, hiányzott mellőlem. De mostmár sokkal jobb így. Én is nyugodtabban alszom, mert amíg mellettem volt minden rezdülésére felébredtem, folyton a kezemet tettem a hasára lélegzik-e.. stb. Így nem lehet nyugodtan aludni. De nem bántam meg egyáltalán. Megszokta a kis helyét, jól is alszik, és minden rendben. Szóval ne érezd rosszul magad.

2009. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is születése óta külön szobában alszik, nincs ezzel semmi gond. A szobája a hálószobánk mellett van közvetlenül, így ahogy ébred, egyből meghallom.

Kényelmesebb és jobb is mindenkinek a saját ágyában aludni.


9,5 hós kislány anyukája

2009. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Szerintem ilyen pici korban még nem kellene azonnal elizolálni magad mellől azt a picit. Ha nem is a ti ágyatokban - annak én sem vagyok híve - de legalább a szobátokban vagy ágyatok mellett legyen az ő kiságya. Gondolj bele, kilenc hónapig a legszorosabb közelségben volt melletted, és most hirtelen minden zajos, hideg-meleg, fényes stb. és még téged is mellőznie kell...szerintem ezzel várj kb. 4-5 hónapos koráig.
2009. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!