Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdetés közben kakilt már...

Fürdetés közben kakilt már bele a vízbe a babátok?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődöm, mert én ettől félek mindig. Rohanok mindig gyorsan megtörölni és minél hamarabb pelust ráadni. Pedig tudom hogy jó lenne - jó időben - néha szabadon hagyni hogy szellőzön a bőre. Hogy oldjátok ezt meg?
2009. júl. 18. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Hát nekünk legalább heti egyszer előfordul. Mindig vacsi után kakil, és ha nem sikerül, a meleg víz jó inger neki. Kicsit bosszantó, de legalább nem úgy fekszik le, hogy fáj a hasa.
2009. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tehát létezik ilyen. Eddig senki ismerősömtől nem hallottam ilyet. Én mindig fürdetés után vacsiztatom, emiatt is, meg azért is mert így nem bukik fürdés közben (amúgy mindig szokott büfi után).
2009. júl. 18. 21:13
 3/11 A kérdező kommentje:
Eddig csak olyan volt 1x hogy amikor már törölgettem akkor odacsinált a törölközőbe. :)
2009. júl. 18. 21:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Létezik. Nekem külön mondta a védőnő, amikor 3 napig nem volt kaki, és nagyon szenvedett, hogy fürdessem meg, az segíthet. Igaz, kisebb korában nem fordult elő. Kb. fél évesen kezdte.
2009. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Az én kisfiam 3 hós lesz, de még nem kakilt bele. Én szoktam picit szabadon hagyni, annyi időre minimum, míg a masszázs tart, amit borzasztóan élvez. Nem zavarna, ha fürdés közeben csinálná, szépen kitörölném a kádat. Szerintem ne félj ettől annyira. Hagyd picit szellőzni a popsiját.

Mi a pisivel harcolunk. Szinte minden nap törölközőcsere, mert összepisili. Apát is, anyát is. :) Sőt, apának a kezét 2x le is kakilta. :)

2009. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
kaka nem volt , de pisi már sokszor. de az tetszett a legjobban , mikor anyós pajtit találta el. ő akarta pelenkázni, és eltalálta a kis huncut. ( nagyon élveztem) :)
2009. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

:)))

Látom szereted anyósodat!

2009. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 hós a lányom kakival ilyen eset még nem fordult elő,de pisivel mikor kissebb volt sokszor megesett.Már egy jó ideje ez is elmaradt. Ha megtörténik ne pánikolj ,nincs ebből semi komoly gond. Kitőrlöd, esetleg ha akarod kifertötlenited a kádat és kész.
2009. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
persze hogy előfordul, a pisi meg szinte mindennapos, de nem csak a kádba, hanem törülközőre, pelenkázóra, akár bárhova, de inkább takarítok ezerszer, csak legyen egy kicsit szabadon a popsija, nagyon kellemetlen neki egész nap a pelenkában, teljesen kivirul, ha lekerül róla és hát Istenem mi van ha odakakil, kicsit légy nyugisabb, ne parázz rá mindenre, vagy a picid majd a homokozóba sem mehet majd mert ott koszos lesz stb.
2009. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Majdnem 9 hónap alatt kétszer fordult elő kaki fürdéskor.

Én nem sietek (emiatt meg pláne nem) a fürdetéssel. Úgy élvezi a pancsit! :))

2009. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!