Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi babacuccot vesznek a...

Mennyi babacuccot vesznek a nagyszülők? Miket?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 08:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ünnepekre mindíg kapnak egy ruhát és 1-2 játékot. Egyébként ha elmegyünk együtt vásárolni hétvégén és mi szeretnénk venni neki ruhát valamit rendszerint kikapják a kezünkből hogy ők megveszik vagy ha nem akkor mondjuk még mit szeretnénk mert ők is akarnak venni neki valamit. egyébként a rotát is tőllük kaptuk. Két unokájuk van (nállunk 1 tesóéknál is egy) mindkettőt imádják és egyformán vásárolnak.
2011. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Anyukám főleg kiegészítőket vett és kis lányos ruhákat

anyósom rugdalozót kendőszettet hálózsákot vett az első időkben


mindketten folyamatosan hoznak ezt -azt .

2011. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

NNekünk egyik gyereklnél se vettek semmit.. Csak mikor megszülettek, akkor kaptunk kisebb összeget. Szerintemnem a nagyszülők feladata bevásárolni a babának :)

Persze, ha felajánlják, fogadd el :))

2011. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
első vagyok. Ők anyósomék az én anyukám nem áll annyira jól, de ő is mindíg hoz egy két ruhát vagy főz nekünk!
2011. márc. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Akkor az nem durva, ha szinte minden héten hoz valami ruhát az 5 hós unokájának az anyukám?

Ez az első unokája és olyan boldog, hogy vásárolhat neki.

Persze idővel szeretném, ha csökkene ez a vásárlósdi, mert nem szeretném ilyen téren elkényeztetni a lányomat. :)

De most még nem durva, ugye?

2011. márc. 21. 08:51
 6/14 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem, hogy a kezdő dolgokat mind mi vettük, mert szerencsére nem állunk vészesen. Szóval nem ezért vásárol, hanem ahogy írtam, olyan boldog tőle. :)
2011. márc. 21. 08:52
 7/14 A kérdező kommentje:
Meg persze kölcsönbe is kaptunk (ágy, szekrényke), baráttól, aki már túl van ezen az időszakon.
2011. márc. 21. 08:54
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem durva, bár kisit túlzás, de a nagyszülők már csak ilyenek:D


Mi a babakocsit, a légzésfigyelőt, és a gyerekülést kaptuk a nagyszülőktől (három pár nagyszülő van, mert elváltak a szüleim, majd újraházasodtak, így a fiamnak 3 nagyija és 3 papája van:D).

Azóta is mindig kap valami apróságot, már én állítom le őket, hogy nem kell annyira kényeztetni, ha megtetszik valami, és nem tudják megállni, hogy megvegyék, akkor legalább tegyék el valami alkalomra (húsvét, gyereknap, névnap, szülinap)

Mát alakul a helyzet:)

2011. márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
SEMMIT:
2011. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Hááát...az én szüleim töméntelen mennyiségűt (pl. 2 babakocsi, kenguru, játszószőnyeg, légzésfigyelő, millió ruha, bundazsákok, overallok stb), anyósomék használt

ruhákat, használt hordozót, 1000 éves babaágyat kölcsönbe (!!)

Nem tudom sírjak-e vagy nevessek..

2011. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!