Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves babának hogyan, milyen...

1éves babának hogyan, milyen formában adhatom azt amit mi is eszünk?

Figyelt kérdés
Úgy értem mennyire pépesítsek,mennyire daraboljak?6foga van de igazából még nem nagyon használja őket,a kiflit is betömi egybe..ezért azt sem merek neki adni.Adjatok tanácsot légyszi!
2012. aug. 4. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
próbálgasd én is ezt csináltam.Ha csak pépesítve eszi ad úgy.Én mindig egy picit darabosabbra csináltam.Aztán már csak villával törtem neki össze.
2012. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Fokozatosan szoktasd hozzá a rágáshoz először pépesítsd majd fokozatosan váltsál darabosra hetente léphetsz egy-egy fokozatot majd csak villával törd utána pici darabokra vágd majd akkorára amekkora egy falat a babának !így szépen hozzá fog szokni a darabos ételekhez

2012. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én apró falatkákat adok neki, kicsi husi, kicsi köret, megbirkózik vele ügyesen. Jobban csúszik a mi kajánk, mint a pépes.
2012. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!