Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt valaki hasonlót?

Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
2hónapos fiam egyre többet nézelődik,érdeklődik,ezért vettem neki forgót,bábot stb.Mikor elkezdem neki mutogatni a játékokat először 'beszélget' hozzájuk,nagyon aktivan elkezd mozogni keze-lába és pár perc után elkezd sirni.Igy minden játszás sirásba torkollik.Miért csinálhatja ezt?
2012. aug. 4. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontos választ nem tudok, de lehet, hogy izgatottságában sírja el magát.
2012. aug. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Abszolút elképzelhető, hogy az előttem szólónak igaza van.

Ilyenkor a kezébe adod a játékot? Gondolom, csak megkérdeztem.

Minden intenzív mozgás után sír? Nem lehet, hogy fáj valamilye (csípő, poci például)?

Szerintem figyelgesd még egy darabig, hogy a különböző ingerekre hogyan reagál: gyors mozgások (ha gyorsan mozgatod előtte a játékot), az ő saját mozgásai.

De az is lehet, hogy ő még csak pár percig tud figyelni, és elfárad. Vedd ölbe pár percre, nyugtasd meg, aztán próbáld újra a játékot.

Ne ess kétségbe, a pici babáknál sokszor napokba, hetekbe tellik, mire az ember rájön, hogy mi volt a sírás oka. Egyszer csak kiderül ;-)

2012. aug. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,:)

Nekem is csinálta ez a lányom 2 hónapos kora körül. Kellet egy kis idő mire rájöttem, hogy azért csinálja mert még nem igazán tudja koordinálni a kezét...meg akarta fogni azt amit éppen lóbáltam előtte..de mivel nem tudta, nekiállt kapálózni és annyira felhergelte magát, hogy elkezdett sírni.:S Már 4,5 hónapos most akkor kezd el sírni amikor nem bír megfordulni, vagy valami nem sikerül neki.

Remélem tudtam segíteni.

2012. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoktam a kezébe adni a játékot,(bár még fogni nem annyira tud)és olyankor van,h még jobban ordit.Csipőjét hogy veszem észre ha fáj neki?Hasfájósnak hasfájós.Igen kedves utolsó,hergeli magát és annyira kapálózik és rugdos a lábával,h néha megijedek,h normális-e ez a mozgás vagy valami baj van.Nagyon bizom benne,h kinövi és tudunk játszani:)
2012. aug. 5. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!