Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy sikerult elvalasztani a...

Hogy sikerult elvalasztani a babatokat a szopirol?

Figyelt kérdés
lassan 11honapos a babam,mar 11kilos,egesz jol eszik mast is,de meg mindig igy is minden eves utan keri a szopit.meg este is fel kell neha ketszer is.ugy erzem nala ez mar csak egy szokas.nagyon orulok,hogy eddig szoptathattam,mindent meg is tettem erte,hogy legyen tejem,de mar kezd nagyon farasztani,172cm es 50kilos lettem,nagyon faradtnak erzem magam.nem akarom egyik naprol a masikra,de lassan.bar sokan azt mondjak,hagyjam sirni egy picit,hagy szokja meg,hogy nincs cici.de ezt nem szeretnem.Kelrek segitsetek,hogy megy ez?Ti hogyan valasztottatok el?
2009. júl. 19. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kérte a cicit, mindig inni próbáltam neki először adni, kaja után is. Aztán közbe terhes lettem, és egyik nap azt mondtam neki: Kicsikém, nekem ez már nem esik jól. És kész. Egik napról a másikra abbahagyta. Azóta nem is kérte. De szerintem nem a terhességgel függött össz, hogy megváltozott a tej íze, mert már rég tudtam, hogy terhes vagyok és még mindig szopzott.
2009. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudom az en hibam is,mert mindig a cicivel altattam.ezert most ha almos mindig keri,es addig sir mig meg nem kapja.nem birom halgatni ahogy sir,bar tudom,hogy kikene birnom.probalkoztam mar vizzel,de nem segit,este meg aztan abszolut.azt hiszem nehez lessz,nem akarom,hogy valami traumaja legyen a jovobe nezve,de ha most nem csinalok valamit akkor meg nehezebb lessz.megprobalom,eloszor a deli,meg a delutani szopirol elszoktatni.remelem sikerul.koszike a valaszt
2009. júl. 19. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!