Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az hogy az 5 hetes...

Miért van az hogy az 5 hetes babám amikor felkel enni éjjel, utána másfél-két óráig nem alszik vissza?

Figyelt kérdés
Általában felkel hajnali 1-2 között,majd 4-5 körül és utána nem alszik vissza.
2012. aug. 7. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Az 1- 2 órás kelés után visszaalszik, és a hajnalinál marad ébren?

NÁlunk is volt ilyen, kb. három hétig. Azt a választ kaptam, ami logikus, hogy mivel ők még "ösztönlények", a nappal kelnének. Tehát ha világos van, számukra az azt jelenti, hogy nappal van, minek tovább aludni?

Ezt én sötétítéssel tudtam megoldani és úgy, hogy a lehető legkevesebb ingert kapja. Magam mellé vettem az ágyba, és szó nélkül, peluscsere/ babusgatás nélkül szopizott.

2012. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanúgy csináltam, ahogyan az előttem író. Nálunk is bejött ez, hogy elsötétítek és nem beszélek a lányomhoz, csak etetés és kész.:)
2012. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is így csináltam ahogy az előző 2 válaszoló.NEm szabad villanyt kapcsolni,beszélni hozzá,olyan dolgokat csinálni amitől "felébred."Még annyit csináltam hogy büfiztetésnél mikor a vállamon volt jó nagyokat sóhajtottam,úgy mint mikor alszik az ember,ugye mélyebben vesz levegőt.Ettől megnyugodott.Büfi után pár perc múlva már félkómában volt,betettem a kiságyába,egyet nyüszögött,pukizott,és aludt is.
2012. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekünk is volt ilyen időszakunk, hasonlóan oldottam meg, mint az előttem szólók. A lényeg, hoyg minél kevesebb inger érje a babát.Ha felébredt, besötétítettem, magam mellé raktam és úgy csináltam, mint aki alszik.Kb 5-10 perc múlva ő is aludt. Most már ott tartunk (1hét múlva 4hónapos), hogy szinte fel sem ébred az éjszai evés közben.
2012. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!