Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül egy baba?

Mennyibe kerül egy baba?

Figyelt kérdés
Ha mindenből újat szeretnénk és mindent meg szeretnénk adni a babának, akkor kb szülésig mennyibe kerül? Nektek, hogy alakult? Mit vettetek és mennyiért? Előre is köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 7. 17:07
1 2
 11/17 Kiki01 ***** válasza:
100%
Nekem olyan 400.000, úgy hogy hálistennek egy két 56-os rugit leszámítva semmi fölöslegeset nem vettem.
2012. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 7. 23:26
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem kb 1-masfel millioba kerult minden.... Ebben benne van a terhesgondozas es a szules fogadott orvosnal, 4D-s ultrahangok, babaszoba kifestessel, uj padlolappal es teljesen uj berendezessel, babakocsi, autos ules, pihenoszek, jaroka, ruhak a babanak es nekem, kameras bebior, pelenkak, popsitorlok, cumisuvegek, mellszivo, babakad, piperek a gyereknek....stbstb

Mar 2 eves es ahogyan novoget ez a szàm igencsak sokszorozodik :)

2012. aug. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Maga a gyermeknek a vásárlás, olyan 500.000! Ebben nincs benne a doki, a bejárás a vizsgálatokra, a szülés, a szülésznő, és az a hatalmas telefonszámla, amit a megszületése okozott :)
2012. aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha mindenből újat szeretnél akkor simán 500-600 ezer Ft az alap és ez egészen több millióig is mehet!

Attól függ van-e doki, szülésznő, babaszoba, stb... Magánkórház pláne megdobja a fizetni valók listáját.


Nekem volt orvosom, szülésznőm. De a vége 350 ezer lett. Mi újakat is vettünk de abból is az olcsó kategóriásat. Sok használt cuccunk van. Nincs babaszoba, se milliós magán kórház. Mégis él a gyerek és boldog!

2012. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nekem sem lesz fogadott orvos és szülésznő sem. Meg csak a lényeges cuccokat vesszük meg neki.
2012. aug. 8. 20:19
 17/17 anonim ***** válasza:

Mi most várjuk a babánkat, és ahogy kalkulálok, számolgatok (nagyjából kinéztem mindenből mindent már, hogy melyiket szeretném) kb 1 millió forint lesz a szobácskája berendezésével, kifestésével, stb együtt.

Nem mindenből a legolcsóbbat, nem a legdrágábbat veszem, de van, amiből nem engedek (rendes ágymatrac, rendes hipoallergén ágynemű, jóminőségű, akár turkálós pamut babaruhák) és én pl 92 ezerért venni fogok POP-IN mosható pelenkát. most megnyomja a költségeket, de 2 évig alig kell pelenkára költenem, bőven behozza az árát. (talán többszörösen is) illetve nem tetszik a gondolat, hogy műanyagban lenne a gyerekem 2 éven keresztül napi 24 órát. magammal sem teszem meg.


szóval így egy millió, hogy vannak dolgok, amik nem kötelezőek.


illetve ehhez még hozzájön egy kb 250 ezres plusz költség, mert levetetjük az őssejtjeit.

2013. febr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!