Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Mindenre van időm a gyerek...

"Mindenre van időm a gyerek mellett" Szerintetek ez dicsekvés?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 10:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

szerintem nem dicsekvés de a minden az nem biztos, hogy neked is meg nekem is azt jelenti...

Lekopogom nekem mindenre van időm de ehhez kell egy iszonyat jó baba, egy segítő férj, meg egy féle mentalitás...:)

2012. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem sem dicsekvés.

És az utolsó váalszolóval egyetértek, kell hozzá egy jó gyerek,férj...

Én szerencsés vagyok, tényleg mindenre van időm, vagyis inkább úgy fogalmaznék, tudom úgy beosztani az időmet,hogy mindenre jusson.

De ebben egyértelműen nagy segítség a 21 hónapos lányom,akit mindebe be lehet fogni, eljátszik egyedül, és délután akár 3 órát is alszik.Így a neccesebb dolgok, fürdőtakarítás, felmosás,végzem amikor alszik, és még pihenni is van időm

2012. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy dicsekvés-e vagy sem, attól függ mikor mondja, milért mondja hogyan mondja.

És valóban az is kérdéses, hogy a minden mit jelent.


Attól még nem kellene kiközösíteni valakit, mert mindenre van ideje, szerintem a baj ott kezdődik, hogy ha valakinek mindenre van ideje, és ezt úgy adja elő, hogy "tehát akkor ő a szuperanyu, mások meg a pocsék anyák". Ismerek ilyet,nem is haverkodtunk sokat :D

Pedig a lányom mellett nekem is mondenre volt időm.

2012. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Lassan fogalommá válik a "játszótéri anyuka". Ha valaki melegítőnadrágban megy oda, azért nézik ki, ha szoknyában akkor meg azért. Olyat mondjuk még nem hallottam, hogy azért nézik ki onnan, mert van ideje mindenre, kedves kérdező nekem itt valami sántít.
2012. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lehet ám a gyerekkel 1 óra helyett 4 órát is (a 24 órából) foglalkozni :DDD, már nem lesz annyi ideje egyből.Bizony-bizony.
2012. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nem. miért lenne az. Az a normális. Pláne ha otthon vagy vele, akkor rengeteg ideje van az embernek.
2012. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A lányom mellett nekem is mindenre jutott időm. Szuper nyugis, kiegyensúlyozott baba volt, piciként evett-aludt. Aztán bővítette a repertoárját az eszik- alszik-kacag- gügyög tevékenység sorozattal.:D Akkor azt hittem, ez nevelés, szoktatás kérdése, és valamit nagyon jól csinálok!:)

A fiam mellett most annak is örülök, ha van 2 percem, esetleg be tudok robogni a wc-re, netán meg tudom nézni a leveleimet (próbálkozom a netes munkámat is végezni). Ő piciként evett-nem evett-sírt, majd bővítette a repertoárját a nem eszik-eszik-zokogva mászik utánam, és kapaszkodik a lábamba tevékenységekkel. Ő ilyen, már másfél éves, megváltoztatni nem tudtam, elfogadom, és csiszolgatom... :)

2012. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!