Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! 11 hónapos a...

Kedves Anyukák! 11 hónapos a kislányom és 9 kg. Kíváncsi vagyok, hogy a Ti babátok ilyen idősen hány kg?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk és itt járunk gyerekorvoshoz is. 3 hónapja is ennyi volt a lányom és az orvos szerint ez baj, hogy nem hízott semmit. Viszont ha azt nézzük, akkor korához képest ideális a súlya. Szerintetek van miért aggódnom? Itt az orvos folyamatosan paráztat, most például ezzel. Egyébként jó kedélyű baba, nem nyűgös, nem hisztis, alszik eleget... és még sorolhatnám a sok jót róla. :)

2012. aug. 8. 16:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11hónaposan 10kg volt a lányom.
2012. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11-es vagyok: még azt elfelejtettem,hogy 80cm volt ehhez a súlyhoz.
2012. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 11 hónapos most: 8700 gramm, 74 cm. 4! hónapja 200 grammot hízott összesen. Én is aggódtam, de a doki, védőnő szerint ez teljesen rendben van, ha amúgy van étvágya, jól fejlődik, kiegyensúlyozott baba.

Ne aggódj!

2012. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kislányom 10 hónapos és 9 kg. Az elmúlt 2 hónapban alig hízott valamit, szerintem 11 hónaposan sem lesz sokkal több. Szerintem se kell aggódnod. A doki és a védőnő is tud frászt hozni az emberre, tapasztalat.

A dokim azt mondta, hogy 1 éves kislánynak 9300 grammnak KELL lennie. Ahhoz képest, hogy 4250 grammal született az enyém, nem is biztos, hogy eléri. De nem izgat. Egészséges, jól fejlődik, már egyedül lépeget, jól alszik, vidám. Csak nyugi!

2012. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat Nektek! Itt sajnos, külföldön ahol élünk, nincs babás ismerősöm, csak az orvossal tudom megbeszélni a lányom dolgait. Pedig jó lenne anyukákkal is beszélgetni, mert azért egy anyuka másképp látja a dolgokat, mint egy orvos. Persze az orvos véleménye is fontos. Csak ő sokszor paráztat és szerintem feleslegesen.
2012. aug. 10. 11:42
 16/16 Horváth Anikóka válasza:
A babák nagy része fél éves kor utan màr nem hiznak annyit mint elötte. Ezt minden Védőnő tanulja,csak elfelejti mondani. Viszont a magasságuk megugrik.van olyan hogy csak a hossz növekszik a súly stagnál. Lényeg hogy ne fogyjon. 11 hós fiam 8,12 kg,83 cm. En vedőnőnek tanultam és 4 evet dolgoztam is benn.minden gyereknek mas a fejlődése
2018. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!