Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos baba mellől el...

2 hónapos baba mellől el lehet menni 5-10 percnyire a boltba, ha a kiságyában mélyen alszik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 01:18
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
97%

Nem!

Egyébként a csecsemőhalál nem csak 3 hónapos koráig szedi áldozatait:(

2012. aug. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
97%
Nem hagynám egyedül , föleg ebben az életkorban, ugyanis kutatások szerint ilyenkor fordulhat elö leggyakrabban a bölcsöhalál vagy esetleg hányhat és megfullad .Tudom , hogy a lakásban sem lehet ott ülni mellette minden percben , de azért az csak más , és ahogy elöttem is irták tényleg történhet veled is valami útközben stb...
2012. aug. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
10%
Ha a légzésfigyelő+babőr vevőegység a boltban még érzi a jelet akkor esetleg igen, mert akkor hallod ha baj van.
2012. aug. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
8%
2 hónapos korában még nem mertem volna, de már 9 hónapos, tudom ha elalszik ágyút is lőhetnek mellette, így a múltkor a szomszéd csajhoz szaladtam át 2 tojásért.
2012. aug. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
97%

Mindenki azt írja szinte hogy nem és persze én is azt mondom, de egy csomó embert ismerek akik simán megcsinálják. Az eszem megáll rajtuk komolyan... Az egyik ismerősöm a járókában hagyta rendszeresen a kicsit olyan fél évesen mikor ébren volt és elment a boltba.

Anyukám is szokta mondani hogy milyen béna vagyok mert mikor én aludtam ő elszaladt biciklivel ide oda. Nem vagyunk egyformák. Mikor az első babám megszületett még az emeletre sem mertem felmenni az első 3 hónapban.

2012. aug. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
95%
Nem!
2012. aug. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
40%
Akkor én kivétel vagyok. Első emeleten lakunk. Alattunk van a bolt. Nyitva hagyom az ajtót, lemegyek. Légzésfigyelő bekapcsolva.40 másodperc és fent vagyok. Ennyi.
2012. aug. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
97%

Nekem erre a férjem azt mondta, oké hogy a gyerek alszik szépen, de mi van ha velem történik valami, elüt pl. Egy kocsi, és senki sem tudja hogy a gyermekem otthon van egyedűl! Lehet egy rövidzárlat, kigyulladt a ház!

Na meg oké hogy szèpen alaszik, de bármikor félre nyelhet, bukhat, nem vagyok ott, nem hallom ahogy köhög hogy segítsek neki.

Valakivel össze is futhat az ember, elbeszélget kicsit, bele merül, és már nem 2 perc, hanem 20-30 perc!


Szerintem ez nagy felelőtlenség, otthon hagyni a babát akár 5-10 percre is!


Nézzétek meg, a hírekben is a legtöbb gyermekhalál, baleset ebből van, a gyerek aludt, anya átszaladt a szomszédba...

2012. aug. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
96%

Én nem tenném. Az ördög soha nem alszik nem lehet tudni mikor kell a lakást elhagyni. Veled is történhet valami út közbe és ha nem tudják, hogy neked otthon van egy pici babád akkor vele mi lesz?

Én felelőtlennek tartom azt az anyát aki ezt megteszi. Azért vagyunk otthon, hogy vigyázzunk a gyermekünkre az a bolt meg várhat addig ameddig felkell a lurkó, illetve előre kell gondolkodni és úgy alakítani a programot.

2012. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
96%
Úristen, nehogy otthon hagyd!!!! Nem szabad. Ahogy előttem is irták, történhet bármi.. Irta valaki, hogy ha a bébiőr veszi a jelet a boltban, akkor mehet mert hallja-látja ha baj van. A BOLTBÓL MIT TUD CSINÁLNI????? Rohanhat haza, és ha késő?? Jesszus.. áhh.kiakadtam.
2012. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!