Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsikérdés, ha a baba...

Babakocsikérdés, ha a baba még kocsizik, a tesó nem! Milyenre váltsunk, nektek mi jött be?

Figyelt kérdés

8 hónapos a kislányom, jelenleg egy testvérkocsit nyúzunk, mert a tesó csak 20 hónappal idősebb. Szeretném egyes kocsira cserélni most ősszel. Valami masszívabb darabra gondoltam, hogy télen elmenjen nagy hóban is, és nem felfújható kerekű, illetve lehessen rá tesófellépőt szerkeszteni.

Valakinek van tippje, akiknél kis korkülönbséggel vannak a gyerekek, mi jött be igazán?


2012. aug. 9. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
babakocsi testvérfellépővel kiegészítve?
2012. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Első,írtam hogy tesófellépőt akarok rárakni, de egyenlőre nem tudom, milyen babakocsira, az volna a kérdés...

Második,menjél édes fagyizni, jó?

2012. aug. 9. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, az első úgy gondolta, hogy a mostani testvér kocsit szétszeded egyesre és azt kiegészíteni egy testvér fellépővel.
2012. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szétszedhető a tesókocsim, illetve ha az volna, nyilván nem volna kérdés, milyen babakocsit ajánlotok.:)
2012. aug. 9. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!