Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cipő kérdésben tanácstalan...

Cipő kérdésben tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés, de nem tudom mit csináljak, vettem neki egy zárt cipőt, magasszárú, vastag, őszi, 22es méret, a lába jelenleg 21-22 között, ez egy picit nagy, de tulajdonképpen jó rá. Miután megvettem akkor jöttem rá, hogy itthon van egy vadiúj nagyon jó cipő amit a születésekor kaptunk, és vártam, hogy belenőjjön, erre most kiderült, éppen 22es, ez pont jó rá, annyira hogy szerintem pár hét és kinövi. Mostanában sokat nőtt a lába, júniusban 19-es volt, akkor 20as cipőt vettem neki.

Kérdésem, hogy kell-e neki őszre egyáltalán két 22es zárt cipő, vagy hamar kinövi őket, és amit most vettem inkább cseréljem be 23ra, vagy maradjon mindkettő?


2012. aug. 9. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Cserélném a 23-ra mert az tuti, hogy télig hordani fogja, ha a 22-es amit kaptatok születésekor az most pont jó rá!


Üdv két gyermekes Anyuka.

2012. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cseréld vissza.
2012. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőség, akkor inkább cseréld 23-asra.
2012. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk el kellett 2 cipő ősszel, ha az egyik koszos sáros lett, míg száradt ott volt a másik.
2012. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi emberek, ma du kicsréltem 23ra. :) Ha mégse húzzuk ki azzal az egyel ami van, még mindig tudok venni, ha akkor még túl nagy lenne a 23. Szandija pedig van még, abból is most vettem neki újat, szóval még zoknival is tudom variálni akár szeptemberben.
2012. aug. 9. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!