Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éreztétek azt a földöntúli...

Éreztétek azt a földöntúli érzést, amikor szülés után a mellkasodra tették a babát?

Figyelt kérdés

Én nem igazán, nagyon szarul éreztem is magam miatta. Inkább a félelem és a felelősség nehéz ötvözete szakadt rám. Pedig vártuk a babát, terveztük, de mégis...

Aztán az idő megoldotta, mostmár tényleg én vagyok a legboldogabb, hogy ilyen klassz kislány anyukája lehetek!!! (Későn érő típus vagyok :-))


2012. aug. 10. 21:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Köszönöm 4- es, jól esett olvasni, amit írtál:)

3-as voltam:)

2012. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
en nem emlekszem erre a pillanatra. Pont a napokban került elö a ferjem telefonjabol egy ilyen kep. De nekem ez teljesen kiesett.
2012. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Igen, amikor a mellkasomra tették, és néztem az arcát, Ő meg engem, akkor éreztem a földöntúli érzést, még most, ahogy írok is könnybe lábad a szemem, pedig 16 hónapja történt ... De aztán ez az érzés elmúlt, és jött helyette egy sokkal kellemetlenebb ... Hogy valami véget ért ... Nincs pocakom, nincs senki a hasamban. Tudom, hogy szörnyen hangzik, de a szülés másnapján már azért sírtm, mert hiányzott a Babám a hasamból, hiába ringattam a karomban. Hónapokig sírtam azért, mert terhes akartam lenni :-((((

Mostanra lassan lenyugodtam, bár nem teljesen ... A mai napig arról ábrándozom, hogy újra terhes vagyok és nagyon várom, hogy a következő babámat is a mellkasomra tegyék és érezzem azt a bizonyos földöntúli érzést. De hogy utána mi lesz, arra gondolni sem merek.

Pedig imádom a Fiamat és oda nem adnám semmiért ...

2012. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Amikor megszületett Én is vártam hogy na " hé hol vannak a harangok és a zene" .) boldog volta de olyan na megcsináltuk érzésem volt

a kórház nem az a hely ahol az érzelmek kiteljesedhetnek

de kárpótol hogy azóta rengeteg meghitt pillanatunk volt

Ja és amíg varrtak nem adták ide

Majd két kemény óra következett, akkor már a karomban volt ,egy rohadt magas ágyon ,amiről féltem hogy lezuhanok , mindezt több mint 20 órás vajúdás után. Be be ájultam és arra eszméltem hogy te jó ég hol vagyok ...

2012. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amikor kibújt az volt az első gondolatom, hogy: Istenem vége van! Amikor a hasamon volt már nagyon boldog voltam.
2012. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

18 óra vajúdás után sürgősségi császárom volt, altatásban, így ez is kimaradt nekem, mint ahogy az is, hogy elsők közt láthassam és halhassam meg, hogy megérinthessem rögtön, és megpuszilhassam:(

Ehelyett közel 6-7 óra elteltével hozták be hozzám, imádtam, gyönyörködtem benne, de biztos a szülést követő közvetlen mellre tétel meghatóbb lett volna. Azóta is hiányoznak ezek a dolgok, mert soha nem kaphatom vissza őket, de örülök, hogy egészséges, és itt van velünk:)

2012. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én azt érzetem, hogy semmi nem fáj, sírt amíg oda nem tették! Majd csend lett és felém nézett! Olyan kis gyönyörű volt! Én boldog voltam!
2012. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!