Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szülés után mi a...

Szerintetek szülés után mi a jobb, ha velem van a baba vagy ha beadhatom időnként a csecsemős nővéreknek?

Figyelt kérdés

Ti hogy csináltátok?


A Péterffyben fogok szülni.


2012. júl. 26. 22:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Első nap (szülés után) a csecsemősökkel lesz (ált. ilyenkor alszanak a Babák), de úgyis kiviszik, ha sír :)

Utána pedig Veled lesz :)

2012. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 F Anna válasza:
53%
Szülés után szükséged lesz rá hogy kipihend magad! Szóval amíg gyengének érzed magad addig nyugodtan beadhatod, hogy összeszedd magad, aztán ha erőre kapsz akár éjjelre is megkaphatod a babát! Jó egészséget nektek!
2012. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%
Éjszakára mindkét gyerkőcömet beadtam a csecsemősöknek, nappal pedig velem voltak.
2012. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Én fél 4-kor szültem, 6-kor a szobában voltam, este 9-re lehozták szoptatni! Reggel 6-tól este 10-ig mindig velem volt, de éjjelre nem engedték, hogy maradjanak a babák! Ez Kecskemét, én nem bántam meg, hogy velem volt! Imádtam! Ha képesnek érzed magad, akkor maradjon veled
2012. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%

Na már ahol be lehet adni...Van ahol nem hagyják, hogy kipihend magad és élő halottként remegő lábakkal mész haza a kórházból:(

Na de nem akarlak ijesztgetni.Nálatok lehet, hogy nem így lesz.Én Miskolcon szültem!

2012. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Ja és 0-24ben velem volt a baba.Ment a hasa szegénykémnek és állandóan ordított.

utolsó voltam.

2012. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy minel elöbb belövelljen a tej, akkor ne add a csecsemösöknek. Este 10-kor volt a csaszarom es a mütöböl mar a babaval a karomban toltak ki. Vegig velem volt, kiveve a 4.ejszakat. Rettenetesen sirt, nem tudtam megvigasztalni. A csecsemös kerdezte meg, hogy nem akarom-e beadni. En meg rajuk biztam es aludtam kemeny masfel orat, mert utana mar hoztak is ki. Itt csak estere lehetett beadni vagy ha elmentem fürödni. Bar most eszembe jutott, hogy egyszer mar a növer gyözködött, hogy menjek el setalni, addig ök vigyaznak a babara(ugyis vizsgalata volt). Ugyhogy igy az 5 nap alat 2.5 orat volt a csecsemösökkel. En nem bantam meg, annak ellenere, hogy nagyon nehezen mozogtam.
2012. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Én is Miskolcon szültem (Semmelweis), de akkor még 1. éjszaka nem volt velünk a baba. Különben jobb is volt így, mert legalább valamennyire tudtam/tudtunk pihenni.

Ha választani lehet, akkor inkább add be, hogy tudj pihenni!

2012. júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
1.éjjelre beadtam h tudjak aludni,reggel értementem,csak ő sírt,megszakadt a szívem,amikor végiggondoltam mit érezhet nélkülem,onnantól 0-24ben velem volt,ill.esténként egy órára elvitték fürdetni.Mire hazakerültünk,lett tejem és megismerkedtünk,abszolút félre tudtam tenni magamban h esetleg fáradtabb vagyok mint akik csak szoptatásra kapják meg,de ez embertípus kérdése,én csak vele akartam lenni. Más meg átkérte magát egy ágyasból sokágyasba mert csak paráztatta magát és nem volt aki megnyugtassa (szobatársak).2.al is alapítványiba fogom kérni magunkat ha lesz üres szoba.SOTE II. -n voltam.
2012. júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Kicsit off :)

Nálunk Angliában nem lehet "lepasszolni" a babát. Ahogy megszületett odaadták pár percre, de mondtam a nővérnek hogy nem tudom tartani és elvette, megtörölte( tán megfürdette, de én nem láttam) , megmérte és adta is oda apának és utána végig velünk volt. ( császár volt, elérzéstelenitettek, meg remegtem azért nem bírtam tartani a babót:)

Ha kellett valami, vagy pisilni kellett vagy tusoltam, addig persze szívesen vigyáztak rá.

Bocsi hogy nem a kérdésre volt válasz de nagyon jól esett kiírni magamból :)))


ON: szerintem ameddig 100% biztos vagy magadban hogy el tudod látni s babát addig legyen nálad. De, ha fáradt vagy és pihennél, nyugodtan add oda a nővérkéknek, jobb a kipihent anyuka :)

2012. júl. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!