Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák! Ki hogyan...

Kedves anyukák! Ki hogyan fogyott le szülés után?

Figyelt kérdés

Milyen praktikákkal? Menyit? Mennyi idő alatt?Hogyan oldottátok meg a házimunka mellet a mozgást?

Lógó has vissza megy? Terhességi csíkok eltűnnek?

Nekem 13kg a feleslegem. Mindig teltebb volt a testalkatom 161cm és 67kg


2012. júl. 26. 14:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Norbi update. Mozogni nem volt időm,de hát 2 gyerek mellett...20 kilót fogytam.
2012. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
3 hete szültem,2. babánk. Nem lett terhességi csíkom,a hasam visszament,/ez szerintem genetika,ha nagyon megnyúlt a bőröd,és csíkjaid is lettek,nem tudom hogy azok eltűnnek-e/2kg-val kevesebb vagyok mint mikor teherbe estem. Nem tornázok,viszont egész nap jövök-megyek,csinálom a házimunkám... Terhesség alatt 12kg-ot híztam.
2012. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatós időszakban én híztam, és nem is akartam fogyni. Utána szereztem gyerekülést biciklire, és mindenhova azzal mentem/mentünk. Így most vékonyabb vagyok, mint terhességem előtt.
2012. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyereknél 20 kilót híztam, nem csináltam semmi különöset, kb.7-8 hónappal a szülés után (szerintem a szoptatás miatt) már súlyomnál voltam. A második fiam 7 hónapos most, még 2 kg van rajtam. Sajnos kb. 5 és fél hónapos kora óta nem szopik, úgyhogy én az Update módszerrel fogyok, és nekem nagyon bevált. 2 és fél hónap alatt fogytam 7 kilót. Nem eszem fehér lisztet (max. teljes kiőrlésűt és csak reggel), inkább Norbi kenyeret veszek. Ha édességre vágyom, akkor Norbi rudit vagy Norbis péksütit eszek. Így nem éhezem, és fogyok. Mozogni sajnos nincs időm, de egész nap pörgök, segítségem nincs, a férjem este 8 előtt nem ér haza, naponta 2x sétálunk, szóval elég aktívan telik a nap. A bőrömön semmi nem látszik, a mellem sínylette meg a gyerekvállalást.
2012. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 gabszem ***** válasza:
Én 180 centi vagyok. 75 kiló voltam mikor teherbe estem és 85 kg mikor szültem. szülés után egy héttel 71 kg voltam. (kicsit rosszul sikerült a szülés , nagy vérveszteség, 1 hét kórház, utána otthon 1 hét láz és hörgőgyulladás, mert utolsó este elment a fűtés és a melegvíz a kórházban és kinnt -20 fok volt). na így is lehet fogyni... :) Nekem Nem lettek csíkjaim, mondanám hogy ez genetika, de például anyukámnak mai napig látszanak a csíkok. a hasfalam meg van még nyúlva kicsit pedig 6 hónapja szültem, állítólag felülésekkel helyre lehet hozni.
2012. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Sportolok heti négyszer, hajnalban, mielőtt fel kel a család!

Meg tudom oldani, pedig főzök, háztartást vezetek! Nyilván nem a legjobb felkelni hajnali fél 5-kor, amikor a gyerek mondjuk kétszer is felkelt az éjjel, de hát akaraterő nélkül a fogyás nem megy!

7 hónapos a fiam! Két hónapos korában kezdtem!

Kilőttem a szénhidrátokat! Eddig 25-öt ment le, de kb. még 15 rajtam van,ami a terhesség előtt jött fel!

2012. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet csak nekem kell megküzdenem? :) 3.babám 1.5 éves, 7 hónapja abbahagyta a szopit akkor álltam neki diétázni szigorú kalóriaszámolás és mindennap 40 perc mozgás vagy futás vagy aerobic. Akkor tudom csinálni amikor már elaludtak, szerencsére a férjem támogat. Így most vékonyabb vagyok mint 20 évesen de! sajnos a lógó bőr nem lett tökéletes (mondjuk 3.baba szóval lehet azért) és a csíkjaim is látszanak bár fehérek. Bikiniképes már sose leszek.
2012. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
És aki nem Update-el fogyott.Milyen diétát alkalmazott?Én heti 2szer úszom fél órát,de csak az amúgy is nagy vállaim kezdtek erősödni.El kezdtem futni reggel míg a pici alszik hát 3nap után teljesen ki voltam, a tüdőmet köptem ki meg tiszta ciki volt,hogy 10 m után majd nem összeestem!:-)
2012. júl. 26. 14:52
 9/26 anonim ***** válasza:

Az első baba után 90 napossal, most a második után norbival (eddig torna nélkül). Most 28 kilónál tartok, mindig duci voltam, de most szeretnék minden ki zsírpárnát ledolgozni.

Én is 162cm vagyok, és most vagyok 64,5 kiló. Szóval van még mit bőven :)

A 90 napos is jó módszer, de az update élhetőbb hosszú távon. De neked ez a 13 majdnem lemenne egy 90 napossal.

2012. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

7 es vagyok. Én is fokozatosan kezdtem a futást nem szabad sajnálni magadtól azt a pár hetet amíg a szervezeted belejön a sportolásba, ha hirtelen akarsz sokat csinálni, csak megutálod az egészet. Sajnos be kell látni hogy van akinek nem megy olyan extra gyorsana fogyás, én is beláttam így 7 hónap alatt adtam le a 20 kilót, nem pedig 2-3 hónap alatt.

Kalóriát számolok. Nekem nem szimpi a Norbi módszer se Norbi miatt se az elv nem meggyőző számomra a különféle kódú ételekkel (dietetikus a végzettségem). De mindenkinek a saját dolga, miben hisz, mivel fogy.

2012. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!