Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székrekedés az infacol-tól? Igen!

Fotucsok kérdése:

Székrekedés az infacol-tól? Igen!

Figyelt kérdés
Igazából tanácsként írom, mert két hós babám rendes anyateset kakált, majd egyszer csak székrekedéses lett. 3 gyerekorvos mondta, hogy normális ez, anyatejes babáknál nem gond, ha heti egy a széklet. De engem zavart, hogy eddig nem volt ilyen, és nem változtattam semmin, csak az infacolt kezdtem adni neki. Ezért aztán abbahagytam, és lááám újra szép mindennapos anyatejes széklete lett. Figyeljetek rá!
2012. aug. 10. 22:22
 1/4 sumergo ***** válasza:
Az én lányomnak nem lett tőle székrekedése. Nem biztos, hogy másnál is gondot okoz. Ha fáj a pocija, akkor igenis adjatok Infacolt, mert segít a babák többségénél.
2012. aug. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is a székrekedéssel küzdök,és nekem mindenki azt írja hogy normális ha 10!! napig sincs széklete,mert anya tejes..hát én ezt nem így gondolom!

Mi is szedjük az Infacolt kb,2 hetes kora óta,most 12hetes,és durván 6hetes kora óta ezzel küzdünk.

Én is gondoltam már erre,ti mikor elhagytátok mennyi idő mulva ált be ujra a napi széklete??

2012. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
érdekes, a lányom 5 napja kapja és folyós a széklete de sokkal sötétebb, mint korábban. ez is az infacoltól lehet? meg kicsit kevesebb is a kakis pelus, előtte napi4 most meg 2
2012. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én nem azt mondtam, hogy nem jó hasfájásra, és mindenkinél bajt okoz, hanem, akinél székrekedés van, esetleg gondoljon rá, hogy attól is lehet.


Mondjuk én kb 4-szer adtam egy nap, és az lehet sok volt, de mikor abbahagytam, 2-3 nap múlva rendbe jött.

Az volt a baj, hogy olyan szinten besűrűsödött a széklete, hogy már csak szélcsővel tudott kakálni, pedig nagyon kellett neki, mert egyfolytában erőlködött.

2012. aug. 11. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!